HUGO Woman – Tvoja vôňa, tvoja cesta

Túto jar HUGO predstavuje novú vôňu pre ženy, ktoré žijú v duchu značky: sú vášnivé, výrazné a vždy na čele novej generácie, ktorá robí veci po svojom a riadi sa mottom: „objavuj samú seba“.

Žena HUGO

Je to priekopníčka, ktorá radšej vedie, ako nasleduje, koná s vášňou pre všetko výnimočné vo všetkom, čomu sa venuje.

HUGO_Woman_PR_Zlozka.inddTúto jar HUGO predstavuje novú vôňu pre ženy, ktoré žijú v duchu značky: sú vášnivé, výrazné a vždy na čele novej generácie, ktorá robí veci po svojom a riadi sa mottom: „objavuj samú seba“.

Žena HUGO

Je to priekopníčka, ktorá radšej vedie, ako nasleduje, koná s vášňou pre všetko výnimočné vo všetkom, čomu sa venuje.

V jadre invenčná, svojou dynamikou inšpiruje ľudí, ktorí ju obklopujú. Je to žena, ktorá sa chopí života a všetkých ponúkaných príležitostí. Originalita pre ňu znamená veľa: rada prekvapuje. Je jedinečná: svojím charakterom, štýlom, aj vôňou, ktorá ju povzbudzuje žiť život podľa vlastných pravidiel. Je tou, ktorá nastavuje formu. A ostatné sa jej chcú podobať.

Vôňa je znamením, ktoré vydáva svetu. Vyžaduje od nej, aby poháňala jej zvedavosť a zachytávala jej predstavivosť. Pre najväčšiu spomedzi individualistiek existuje len jediná voľba: HUGO Woman, voňavá inovácia, ktorá jej umožňuje nosiť ju vlastným spôsobom.

Vôňa

HUGO Woman je ovocná kvetinová vôňa s nekonvenčným, chlapčenským nábojom spájajúcim nečakané prírodné extrakty a priekopnícke molekuly.

Vôňa vytvára kontrast tónov a pocitov zmesou tradične ženských a nezvyčajne mužných tónov s cieľom predefinovať konvenčný obraz dámskych vôní tak, aby odrážala minimalistický pôvab značky HUGO.

Hlava

Zrelé černice a povzbudzujúce talianske mandarínky doplňuje bylinná horská čerstvosť himalájskej červenej trávy. Počiatočné tóny vône evokujú pocit pozdvihnutia, dobrodružstva a čara nového zážitku.

Srdce

Jazmín s výrazne ovocnou tmavou slivkou sprevádza záhadná elegancia kosatca a korenistá, dymová intenzita indického čierneho čaju. Práve čaj dodáva vôni nečakaný chlapčenský podtón. Srdce vône HUGO Woman je podmanivým spojením výrazne ženských a chlapčenských prvkov.

Základ

Základ prináša odhalenie: príťažlivé drevité tóny santalu popretkávaného s cédrom zahrieva zmyselne ženská ambra. Výsledok je strhujúci: kompozícia je sýta, krémová a intenzívna, obohatená o moderný šarm.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.