Jimmy Choo odhaľuje svoju debutovú vôňu pre mužov

Muža Jimmy Choo charakterizuje vrodené sebavedomie s náznakmi prvkov rokenrolu a playboya 60-tych rokov. Správa sa prirodzene a sebaisto, má zreteľne mužný štýl, rafinovaný vkus pre detail a rebelantský zmysel pre humor.

Od prvých kolekcií pre mužov uvedených v roku 2011 sa značke Jimmy Choo podarilo rozvinúť pestrú ponuku pánskej obuvi, tašiek, drobných kožených doplnkov a opaskov. Táto ponuka pozostáva z klasických džentlmenských aj moderných kúskov a občas sa v nej objaví niečo prekvapivé a vyzývavé pre nekonvenčných mestských rebelov. Dôležitý je dôraz na detail a charakteristické dizajnové prvky, ako napríklad nadrozmerné strapce zdobiace tradičnú smokingovú obuv, maskáčový vzor so skrytými siluetami, interpretácie klasickej pánskej obuvi vo vzore hada, či s krokodíľou potlačou.

Jimmy_Choo_Man_100mlMuža Jimmy Choo charakterizuje vrodené sebavedomie s náznakmi prvkov rokenrolu a playboya 60-tych rokov. Správa sa prirodzene a sebaisto, má zreteľne mužný štýl, rafinovaný vkus pre detail a rebelantský zmysel pre humor.

Od prvých kolekcií pre mužov uvedených v roku 2011 sa značke Jimmy Choo podarilo rozvinúť pestrú ponuku pánskej obuvi, tašiek, drobných kožených doplnkov a opaskov. Táto ponuka pozostáva z klasických džentlmenských aj moderných kúskov a občas sa v nej objaví niečo prekvapivé a vyzývavé pre nekonvenčných mestských rebelov. Dôležitý je dôraz na detail a charakteristické dizajnové prvky, ako napríklad nadrozmerné strapce zdobiace tradičnú smokingovú obuv, maskáčový vzor so skrytými siluetami, interpretácie klasickej pánskej obuvi vo vzore hada, či s krokodíľou potlačou.

Rozširujúc svoju ponuku pánskych doplnkov Jimmy Choo odhaľuje svoju debutovú vôňu pre mužov. Jimmy Choo MAN zachytáva charakter muža Jimmy Choo v nespútanej živej esencii.

„Vôňa je pre mňa jedným z doplnkov. Chcela som vytvoriť niečo, čo by muža Jimmy Choo priťahovalo, umocnilo v ňom jeho nezávislú povahu a doplnilo jeho prirodzený zmysel pre štýl.“

Sandra Choi, kreatívna riaditeľka značky Jimmy Choo

VÔŇA

Jimmy Choo MAN disponuje intenzívnou sviežosťou kontrastujúcou s drevitými a aromatickými fougère tónmi. Vôňu otvára krehká sila doplnená upokojujúcimi tónmi levandule. Mandarínková esencia zmierňuje citrusové tóny a splýva s jemne sladkým cukrovým melónom.

Svieže geránium sprevádza ananásový list, výsledkom čoho je pulzujúca vôňa harmonicky sa rozplývajúca na pokožke.

V základe sa rozprestiera výrazne vášnivá nálada vyvolaná vzácnym pačuli, ktoré vôňu obohacuje o príznačný zvodný temperament. Jeho vplyv vyvažuje harmónia hrejivých ambrových drevín formujúca svojráznu a príťažlivú vôňu.

Tvorkyňa vône Anne Flipo zo spoločnosti IFF hovorí: „Vybrali sme tie najcennejšie časti pačuli, aby sme vytvorili tú najsofistikovanejšiu z pánskych vôní.“

Hlavné zložky

Hlava: levanduľa

Srdce: ananásový list

Základ: pačuli

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.