Okúzlite dlhými riasami vďaka novinke SuperExtend od AVONu!

Túžite po dokonale oddelených a predĺžených riasach? AVON má pre vás to správne riešenie – jedinečnú špirálu SuperExtend Winged Out, s ktorou budú dokonca aj tie najkratšie riasy o 80% predĺžené.

Kampaň 4/2015 (predajné obdobie marec 2015)

ŠpirálaSuperExtend Winged Out

Objem: 7 ml

Bežná cena: 7,60 €

Black Brown, Raven Black

SuperExtend_image small-1Túžite po dokonale oddelených a predĺžených riasach? AVON má pre vás to správne riešenie – jedinečnú špirálu SuperExtend Winged Out, s ktorou budú dokonca aj tie najkratšie riasy o 80% predĺžené.

Kampaň 4/2015 (predajné obdobie marec 2015)

Avon nvá špirála - www.modernysvet.skŠpirálaSuperExtend Winged Out

Objem: 7 ml

Bežná cena: 7,60 €

Black Brown, Raven Black

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje prelomovú novinku – ŠpiráluSuperExtend Winged Out, ktorá dokonale oddeľuje a predlžuje všetky riasy až o 80%*, aj tie najkratšie. Dlhotrvácne zloženie s extra čiernymi vláknami úžasne predlžuje riasy a dodáva im intenzívnu farbu bez hrudiek. Presná ohybná kefka s jedinečným zúženým tvarom dočiahne na všetky riasy, dokonca aj na tie najkratšie v kútikoch oka. Vydrží celé hodiny, nezhlukuje sa a neopadáva.

Pri príležitosti uvedenia novej Špirály SuperExtend Winged Out na slovenský trh sme sa oficiálneho vizážistu AVON Pavla Bauera opýtali na jeho tajné tipy, ako pracovať so špirálou pre dosiahnutie najlepšieho efektu.

V ponuke AVONu je niekoľko typov špirál: vodeodolné, zhusťujúce, predžujúce… Ako pre seba vybrať tú správnu špirálu?

V prvom rade podľa typu rias. Veľmi totiž záleží na ich prirodzenej veľkosti a tvare kefky, ktorá musí riasam vyhovovať. Podľa účelu: na večer zhusťujúcu a predlžujúcu, na deň prirodzenejšiu – tvarujúcu. Ak má niekto problém s otláčaním špirály alebo sa chystá k moru, odporúčam vodeodolnú špirálu.

Máte nejaký tip, ako so špirálou pracovať pre dosiahnutie najlepšieho výsledku?

najprv vyskúšajte prirodzenejšie líčenie, hlavne na spodných riasach, A pre zväčšenie objemu naneste na riasy zhusťujúcu špirálu – takže pokojne kombinujte dve naraz.

AVON práve uvádza na trh novú Špirálu SuperExtend Winged Out. Čo na ňu hovoríte?

Skvelá a praktická špirála so schopnosťou jednoducho a rýchlo dosiahnuť zvýraznenie a predĺženie. Oko opticky otvorí vďaka prispôsobivej kefke, ktorá riasy oddelí a krásne zvýrazní ich tvar.

*založené na výsledkoch 1-dňovej klinickej štúdie RCTS2164, ktorej sa zúčastnilo 20 žien

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.