Výstava Dieťa a rodina 2015 prináša prekvapenia pre všetkých

V rámci výstavy bude mať možnosť krátkeho oddychu, občerstvenia a zábavy každý, kto zavíta do bratislavskej Incheby v období 14.–15.2.

V zóne oddychu „Hamánek Relax Zóna“ nájdete všetko pre rodičov a deti. Od prebaľovacej časti s plienkami Pampers, stravy pre bábätká značky Hamánek, miestnosti na nerušené dojčenie až po jedinečné centrum pre rodičov a deti Mamaland z bratislavského Ružinova, kde sa o všetky detičky postarajú členovia skúseného tímu animátoriek. Pre tieto účely sme využili aj moderný nábytok od spoločnosti IKEA.

Spoločnosť Hamé pre vás tento rok pripravila novinky od vlastnej detskej značky Hamánek. Ide napríklad o Dojčenské výživy Hruška s rakytníkom či cestovné balenie detských výživ do ruky s názvom Svačinka, ktoré sú vhodné už aj pre štvormesačné deti. Ďalej budete môcť ochutnať produkty z čistého ovocia, napríklad Hamánek Happy Fruit. Staršie deti zaženú obedňajší hlad chutným pokrmom Hamánek Junior menu. Toto jedlo si však môžu vychutnať iba tí, ktorí majú viac ako dvanásť mesiacov.

Výytava Deti a rodina - Hamé - www.modernysvet.skV rámci výstavy bude mať možnosť krátkeho oddychu, občerstvenia a zábavy každý, kto zavíta do bratislavskej Incheby v období 14.–15.2.

V zóne oddychu „Hamánek Relax Zóna“ nájdete všetko pre rodičov a deti. Od prebaľovacej časti s plienkami Pampers, stravy pre bábätká značky Hamánek, miestnosti na nerušené dojčenie až po jedinečné centrum pre rodičov a deti Mamaland z bratislavského Ružinova, kde sa o všetky detičky postarajú členovia skúseného tímu animátoriek. Pre tieto účely sme využili aj moderný nábytok od spoločnosti IKEA.

Spoločnosť Hamé pre vás tento rok pripravila novinky od vlastnej detskej značky Hamánek. Ide napríklad o Dojčenské výživy Hruška s rakytníkom či cestovné balenie detských výživ do ruky s názvom Svačinka, ktoré sú vhodné už aj pre štvormesačné deti. Ďalej budete môcť ochutnať produkty z čistého ovocia, napríklad Hamánek Happy Fruit. Staršie deti zaženú obedňajší hlad chutným pokrmom Hamánek Junior menu. Toto jedlo si však môžu vychutnať iba tí, ktorí majú viac ako dvanásť mesiacov.

Pre malých návštevníkov pripravil Mamaland bezpečné a príjemné prostredie plné zaujímavých, podnetných či interaktívnych hračiek. Animátorky sa s deťmi zahrajú a zároveň dohliadnu na ich bezpečnosť. Spoločne s detičkami sa budú pripravovať valentínske srdiečka pre milované mamičky a navštíviť nás prídu aj známi herci Přemek Boublík s Karin Olasovou, ktorí deťom prečítajú obľúbené rozprávky.

Z portfólia PAMPERS si budete môcť vyskúšať napríklad Pampers Premium care – doposiaľ najhebkejšie plienky značky Pampers, vďaka čomu najlepšie chránia pokožku dieťatka alebo Pampers New Baby sošpeciálnou absorbčnou vrstvou pre pocit sucha novorodencov.

Všetko od plienok po opateru a stravu budú môcť rodičia s deťmi využívať v „Hamánek Relax zóne“ bezplatne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.