Banská Bystrica sa dočkala svojho Yves Rocher

V piatok 20. 3. 2015 došlo nielen k čiastočnému zatmeniu slnka, ale aj k otvoreniu nového kamenného obchodu Rastlinnej kozmetiky Yves Rocher. Tentokrát išlo o obchod v banskobystrickom obchodnom centre Európa, ktorý sa tak stáva 14. obchodom Yves Rocher na Slovensku.

Predajné miesto v obchodnom centre Európa v Banskej Bystrici je riadené priamo spoločnosťou Yves Rocher. Vlastné obchody Yves Rocher sú však všetky k dispozícii záujemcom o franchisu, ktorých počet rastie spolu s rastom podpory podnikania. Konkrétne na Slovensku funguje pod vedením franchisanta už 6 kamenných predajní. Franchising predstavuje všestrannú odbornú pomoc podnikateľovi, vrátane distribúcie a reklamnej kampane. Koncept franchisy mu umožňuje vyhnúť sa začiatočníckym chybám, ktoré môžu viesť až k úpadku. Je to veľmi úzka spolupráca franchisanta s medzinárodnou firmou, ktorá mu poskytne svoje know-how a franchisant využije jeho znalosti miestneho prostredia a môže tak oveľa lepšie osloviť potenciálnych zákazníkov.

P1040596piatok 20. 3. 2015 došlo nielen k čiastočnému zatmeniu slnka, ale aj k otvoreniu nového kamenného obchodu Rastlinnej kozmetiky Yves Rocher. Tentokrát išlo o obchod v banskobystrickom obchodnom centre Európa, ktorý sa tak stáva 14. obchodom Yves Rocher na Slovensku.

Predajné miesto v obchodnom centre Európa v Banskej Bystrici je riadené priamo spoločnosťou Yves Rocher. Vlastné obchody Yves Rocher sú však všetky k dispozícii záujemcom o franchisu, ktorých počet rastie spolu s rastom podpory podnikania. Konkrétne na Slovensku funguje pod vedením franchisanta už 6 kamenných predajní. Franchising predstavuje všestrannú odbornú pomoc podnikateľovi, vrátane distribúcie a reklamnej kampane. Koncept franchisy mu umožňuje vyhnúť sa začiatočníckym chybám, ktoré môžu viesť až k úpadku. Je to veľmi úzka spolupráca franchisanta s medzinárodnou firmou, ktorá mu poskytne svoje know-how a franchisant využije jeho znalosti miestneho prostredia a môže tak oveľa lepšie osloviť potenciálnych zákazníkov.

Nová tvár Yves Rocher vyjadruje dynamiku a odráža filozofiu značky, ktorá je založená na dostupnosti kvalitnej Rastlinnej kozmetiky pre všetkých a kráča ruka v ruke s ochranou životného prostredia našej planéty. Ateliér Rastlinnej kozmetiky je stelesnením zručností a skúseností značky a súčasne je návratom ku koreňom Rastlinnej kozmetiky Yves Rocher, ktorá vznikla v dedinke La Gacilly vo francúzskom Bretónsku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.