Chcete mať dokonale hladkú pokožku? Skúste olej Jannine!

Tajomstvo oleja Janinne

Ktorá z nás netúži mať hladké nohy po celý rok? Zbavte sa nechcených chĺpkov raz a navždy. Jannine je 100% prírodný olej na odstránenie chĺpkov, zložený z olivového oleja a bylinky mačací pazúr (vilcacora). Olivový olej je považovaný za jeden z najvýživnejších olejov na svete. Obsahuje približne 73% mononenasýtených mastných kyselín, z čoho veľkú časť tvorí kyselina olejová, ktorá má veľa preukázaných priaznivých účinkov na zdravie. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E sa používa aj ako prírodná kozmetika. Bylinka mačací pazúr je zaujímavým objektom viacerých štúdií, ktoré potvrdili jej pozitívne účinky na zdravie, vrátane protirakovinových vlastností.

Každá moderná žena túži po dokonale hladkej pokožke a častokrát sme preto ochotné podstúpiť rôzne techniky odstraňovania chĺpkov. Podľa efektu trvania hovoríme o depilácii alebo epilácii. Depilácia je rýchly, ale len dočasný spôsob odstránenia chĺpkov. Nevýhodou je, že chĺpky stmavnú, zhrubnú a častou depiláciou si môžeme poškodiť vrchnú časť pokožky v podobe drobných raniek, či rôznych alergických reakcií. Epiláciou rozumieme použitie epilačných strojčekov, voskov, cukrovej pasty, elektrickej ihly alebo laseru. Naopak epilácia odstráni chĺpky aj s korienkom, vďaka čomu má dlhší efekt hladkej pokožky, ale trvalé odstránenie nezaručí.

Jannine olej - www.modernysvet.skTajomstvo oleja Janinne

Ktorá z nás netúži mať hladké nohy po celý rok? Zbavte sa nechcených chĺpkov raz a navždy. Jannine je 100% prírodný olej na odstránenie chĺpkov, zložený z olivového oleja a bylinky mačací pazúr (vilcacora). Olivový olej je považovaný za jeden z najvýživnejších olejov na svete. Obsahuje približne 73% mononenasýtených mastných kyselín, z čoho veľkú časť tvorí kyselina olejová, ktorá má veľa preukázaných priaznivých účinkov na zdravie. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E sa používa aj ako prírodná kozmetika. Bylinka mačací pazúr je zaujímavým objektom viacerých štúdií, ktoré potvrdili jej pozitívne účinky na zdravie, vrátane protirakovinových vlastností.

Olej Jannine sa aplikuje hneď po epilácii, keď dochádza k odstráneniu chĺpka aj s korienkom. Nepôsobí však pri mechanicky nenarušenom vlasovom folikule, ako to býva napríklad pri laseroch. Preto je vhodným doplnkom epilácie, po ktorej nastáva opätovný rast chĺpkov a o ich odstránenie sa postará pravidelným pôsobením prírodných zložiek. Olej Jannine oslabuje korienky ochlpenia, čo sa prejavuje zjemňovaním nového vyrastajúceho chĺpka. Opakovaným používaním sa korienok natoľko oslabí, že chĺpok odumrie. Čas potrebný na úplne odstránenie chĺpkov je individuálny a závisí od ich miesta, farby ako aj hrúbky chĺpku. Najrýchlejší účinok má pri chĺpkoch, ktoré ešte neboli holené žiletkou. Úplne odstránenie nastane po 1 až 1,5 roku pravidelného používania, avšak prípadné holenie môže efekt oslabovania chĺpkov znížiť. Olej je vhodný na vybrané časti tváre, ruky, nohy a podpazušie. Jeho účinky je najrýchlejšie vidieť pri používaní po epilácii nad hornou perou tváre alebo na chĺpkoch na brade.

Jannine olej na odstránenie chĺpkov si môžete objednať cez e-shop na www.jannine.sk alebo vo vybraných predajniach na Slovensku. Bol testovaný Slovenskou zdravotníckou univerzitou a spĺňa všetky kritéria stanovené legislatívou Európskej únie.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.