Oriflame vám dá príležitosť zarobiť si

Nová éra v Oriflame sa práve začala! Máme nielen 45-ročné skúsenosti, ako spájať to najlepšie z prírody s najnovšími vedeckými poznatkami a pokrokmi, ale tiež už 45 rokov dávame miliónom ľuďom príležitosť zmeniť svoje životy k lepšiemu. Naša cesta k úspechu, to je byť vždy trendy, plniť si vlastné sny, zabávať sa a zarábať. Pomohli sme už mnohým ženám i mužom stať sa finančne nezávislými a vytvoriť krajšiu budúcnosť pre seba i svoju rodinu, preto dnes spúšťame nový program odmeňovania pre našich kozmetických poradcov Oriflame, ktorý im umožní rýchlejšie rásť a viac zarábať. Je to jednoduché, zoznámte sa s novou Cestou k úspechu, pridajte sa k Oriflame a zarábajte viac!

Nová éra v Oriflame sa práve začala! Máme nielen 45-ročné skúsenosti, ako spájať to najlepšie z prírody s najnovšími vedeckými poznatkami a pokrokmi, ale tiež už 45 rokov dávame miliónom ľuďom príležitosť zmeniť svoje životy k lepšiemu. Naša cesta k úspechu, to je byť vždy trendy, plniť si vlastné sny, zabávať sa a zarábať. Pomohli sme už mnohým ženám i mužom stať sa finančne nezávislými a vytvoriť krajšiu budúcnosť pre seba i svoju rodinu, preto dnes spúšťame nový program odmeňovania pre našich kozmetických poradcov Oriflame, ktorý im umožní rýchlejšie rásť a viac zarábať. Je to jednoduché, zoznámte sa s novou Cestou k úspechu, pridajte sa k Oriflame a zarábajte viac!

Podľa oficiálnych dát Seldia podiel priameho predaja na svetovom trhu stále rastie, ročne zarobí viac ako 178 miliárd USD a zamestnáva viac ako 96,3 milióna ľudí na celom svete. Aj filozofiou Oriflame je ponúkať ľuďom možnosť stať sa finančne nezávislými a zarábať bez ohľadu na ich momentálnu situáciu. Teraz prináša nová Cesta k úspechu našim kozmetickým poradcom príležitosť rásť rýchlejšie a zarábať viac.

Ak kozmetický poradca vyrastie na úspešného manažéra s vlastnou obchodnou skupinou, využije svoj potenciál a začne budovať úspešný obchod, podporíme jeho silné rozhodnutie fantastickými peňažnými odmenami! Napríklad očakávaný priemerný ročný príjem na manažérskej pozícii direktora je v prvom roku 15 280 €, oproti minulému roku tak nová Cesta k úspechu prináša viac ako 2 500 € bonus pre našich direktorov. Ak hovoríme, že neexistuje žiadna hranica pre váš obchod, je to naozaj pravda. Kariérny rast a budovanie vlastného úspechu prináša pri dosiahnutí ďalších nových titulov väčšie zárobky a bonusy. V novej ére Oriflame robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ľuďom pomohli plniť si sny rýchlejšie, než si dokážete predstaviť.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.