Výnimočná predplatená karta MoneyPolo VISA Card – súťaž

MoneyPolo je úspešnou značkou britskej finančnej skupiny Mayzus Financial Services Ltd., ktorá vstúpila v roku 2009 okrem iných aj na český trh. Zameriava sa na ponuku riešení platobných služieb, predplatených platobných kariet MoneyPolo VISA a MoneyPolo Master Card, multimenových a platobných účtov a prevody peňazí do zahraničia. Po úspešnej implementácii na český trh a rozvoji ďalších produktov a služieb sa MoneyPolo rozhodlo vstúpiť aj na slovenský trh.

MoneyPolo poskytuje prevody peňažných prostriedkov do i zo zahraničia. Zákazníci môžu prostredníctvom vlastných aj partnerských pobočiek vykonávať peňažné prevody v hotovosti do viac ako 130 krajín sveta. S využitím multimenového účtu môže klient pohodlne online spravovať či posielať peniaze v 128 rôznych menách bez nutnosti vlastniť samostatný účet ku každej mene.

V neposlednom rade MoneyPolo ponúka predplatenú platobnú kartu MoneyPolo VISA Card (www.moneypolocard.com).

Táto karta nie je viazaná na žiadny bankový účet, ale funguje rovnako ako štandardná embosovaná debetná platobná karta a je možné ju využiť vo viac ako 200 krajinách sveta. Prostriedky na nej môžete mať v eurách, dolároch alebo britských librách a je vedená bez akéhokoľvek mesačného poplatku.

Využijú ju hlavne tí, ktorí chcú platiť bez rizika svoje internetové nákupy, pretože karta nie je spojená so žiadnym bankovým účtom a môžu minúť iba čiastku, ktorá je momentálne v daný okamih na účte karty.

Výhodná je MoneyPolo VISA Card tiež pre skupinu ľudí, ktorí posielajú svoje peniaze pravidelne do zahraničia svojim príbuzným, blízkym či deťom, ktorí tam študujú. Stačí si zaobstarať dve predplatené platobné karty MoneyPolo VISA Card, ktorých vedenie je zdarma, a potom posielať peniaze medzi nimi. Transakcia sa môže uskutočniť cez internet kedykoľvek 24h/7dní v týždni a behom 5 minút má príjemca peniaze k dispozícii. To môžu využiť aj cestovatelia, ktorí nechcú so sebou voziť hotovosť. Peniaze tak majú uložené bezpečne na platobnej karte, ktorá nie je spojená s bankovým účtom a je štandardne zabezpečená PINom a CHIPom. Poplatok za výber z bankomatu kdekoľvek na svete je fixný bez navýšenia o percentá z vybranej čiastky. V prípade, že máte na svojej karte peniaze napríklad v Eurách a v rovnakej mene ich tiež vyberiete, nedochádza ani k žiadnym zbytočným kurzovým prevodom.

MoneyPolo VISA Card je vhodná aj pre podnikateľov a firmy. Často ju v zahraničí využívajú umelci či ľudia “na voľnej nohe“, ktorí sa nechcú viazať na banky a platiť im občas aj nezmyselné poplatky. Môžu si nechať zaslať peniaze za prácu priamo na MoneyPolo VISA Card a následne ich používať.

Výhodná môže byť MoneyPolo VISA Card rovnako pre spoločnosti, ktoré posielajú svojich zamestnancov do zahraničia na služobné cesty. Karta môže byť bezmenná a tak ju môže dať ktorémukoľvek zamestnancovi bez rizika zneužitia, pretože spoločnosť môže sledovať platby kartou online na internete.

MoneyPolo® je registrovaná ochranná známka vlastnená britskou spoločnosťou Mayzus Financial Services Ltd. Od svojho spustenia v roku 2009 sa zameriava na ponuku riešení platobných služieb, predplatených platobných kariet, správy cudzích mien a účtov, a prevodom peňazí. Vlastné pobočky MoneyPolo úspešne fungujú vo Veľkej Británii, Českej republike, Mongolsku, Vietname a Filipínach a jej partnerská sieť s viac ako 400 tisíc pobočkami zahrňuje Európu, Áziu, Latinskú Ameriku, Severnú Ameriku, Afriku a Spoločenstvo nezávislých štátov (CIS). Spoločnosť sa úspešne etablovala ako rešpektovaný a dôveryhodný partner pre už takmer 150.000 zákazníkov.

 

Súťaž! MoneyPolo a portál moderný svet pripravili súťaž o predplatenú platobnú kartu MoneyPolo VISA Card, ktorú môže vyhrať jeden z vás. Súťažná otázka: Ako by ste charakterizovali MoneyPolo? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 15. marca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.