Francúzsky Decathlon dnes otvoril v Bratislave svoju prvú predajňu

Ilustracne fotoDecathlon otvorenie predajne - www.modernysvet.sk

 

Sieť športových obchodov Decathlon dnes otvorila v Bratislave svoju prvú predajňu. Zákazníci nájdu od  10. apríla 2015 od  v bratislavských Boroch na predajnej ploche 2000 m2 oblečenie a športovú výstroj pre široké spektrum športov. Francúzsky Decathlon, ktorý plánuje v tomto roku preinvestovať na Slovensku viac ako 20 mil. eur, ponúkne zákazníkom 20 exkluzívnych a inovatívnych športových značiek. Historicky prvý nákup v predajni Decathlon na Slovensku zrealizovali olympijskí víťazi vo vodnom slalome v kategórii C2 bratia Hochschornerovci.

„Svoj príbeh a predajný koncept „všetko pod jednou strechou“ začal Decathlon písať pred 40 rokmi a dnes prichádza aj na Slovensko. Som presvedčený, že vďaka našej filozofii predaja a atraktívnym cenám si nájde sortiment Decathlonu svoje miesto v mnohých slovenských rodinách – u športovcov, ale aj u širokej skupiny ľudí, ktorí žijú alebo chcú žiť aktívnym spôsobom života,“ hovorí Jerôme Morice, generálny riaditeľ Decathlon Slovensko.

Len v tomto roku plánuje Decathlon preinvestovať na Slovensku viac ako 20 mil. eur a zamestná viac ako 100 ľudí. Svoju druhú predajňu otvorí ešte počas tejto jari v novobudovanej bratislavskej nákupnej zóne Pharos.

V predajniach Decathlonu pracujú iba športovci, pre ktorých je šport súčasťou ich života. V predajni Decathlon Bory poradí zákazníkom napríklad bývalá hráčka basketbalového tímu Good Angels Košice Katarína Pindrochová či bývala reprezentantka Slovenska v plávaní Jana Svrčková.

Decathlon je vo svete známy aj svojou inovatívnou filozofiou predaja. Všetky výrobky zakúpené v predajni si budú môcť zákazníci hneď vyskúšať, a to buď priamo v obchode alebo na priľahlom multifunkčnom ihrisku. Súčasťou predajnej kultúry Decathlonu je poskytovaný servis na bicykle a v zimných mesiacoch aj na lyže. Pri výmene či vrátení tovaru sa naši zákazníci, ktorí sú zapojení do vernostného programu, nemusia preukazovať pokladničným blokom,“ hovorí Martina Paulikánová, riaditeľka predajne Decathlon Bory.

Historicky prvý nákup v novootvorenej predajni zrealizovali slovenskí olympijskí víťazi vo vodnom slalome v kategórii C2, bratia Peter a Pavol Hochschornerovci. „Je pre nás cťou otvoriť prvú predajňu Decathlonu na Slovensku. Sme presvedčení, že slovenské rodiny a fanúšikovia pohybu a aktívneho športu nájdu v tejto predajni všetko, čo potrebujú pre šport a trávenie voľného času. Decathlonu želáme, nech sa mu na Slovensku darí a nech má veľa spokojných zákazníkov,“ povedal Pavol Hochschorner, slovenský reprezentant vo vodnom slalome.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.