Hviezdna riasenka False Lash Superstar

Oči, kamera, akcia! Pripravte sa na veľkolepú show. Nová dvojfázová riasenka False Lash Superstar od L’Oréal Paris dodá vašim očiam super objem a super predĺženie. Riasenka je ako stvorená pre chvíle, kedy ste stredom pozornosti a potrebujete vyzerať a cítiť sa perfektne. V dvoch jednoduchých krokoch získate odvážny look a sebavedomie. Tvárou odvážnej riasenky je sebavedomá diva mnohých talentov – speváčka, herečka a tiež módna návrhárka a tanečnica Jennifer Lopez. Riasenka je tiež star produktom tohtoročného filmového festivalu v Cannes, ktorého hrdým make-up partnerom je opäť L’Oréal Paris.

Nová riasenka - www.modernysvet.skOči, kamera, akcia! Pripravte sa na veľkolepú show. Nová dvojfázová riasenka False Lash Superstar od L’Oréal Paris dodá vašim očiam super objem a super predĺženie. Riasenka je ako stvorená pre chvíle, kedy ste stredom pozornosti a potrebujete vyzerať a cítiť sa perfektne. V dvoch jednoduchých krokoch získate odvážny look a sebavedomie. Tvárou odvážnej riasenky je sebavedomá diva mnohých talentov – speváčka, herečka a tiež módna návrhárka a tanečnica Jennifer Lopez. Riasenka je tiež star produktom tohtoročného filmového festivalu v Cannes, ktorého hrdým make-up partnerom je opäť L’Oréal Paris.

Na filmovom festivale v Cannes uvádza tento rok L’Oréal Paris v hlavnej roli riasenku False Lash Superstar, ktorá rozžiari oči slávnych hviezd na červenom koberci. I vy sa môžete cítiť ako superstar. Nebojte sa byť sebavedomá a úspešná, dodajte riasam zvodné krivky skutočnej superstar.

V žiare reflektorov je dôležitý každý detail. Všetko musí byť perfektné, oči výrazné a neodolateľné. L’Oréal Paris prichádza s novou intenzívne čiernou riasenkou False Lash Superstar, vďaka ktorej sa môžete cítiť neodolateľne každý deň. Dvojfázová riasenka má dva kartáčiky a dve rôzne zloženia, ktoré riasam dodajú žiadaný objem a pôsobivú dĺžku.

Riasenka False Lash Superstar zvýrazní riasy v 2 krokoch:

  • krok pre super objem: Naneste podkladovú bázu, ktorá riasy obalí, spevní ich a vytvorí ohromujúci objem. Kartáčik zachytí a skrotí všetky riasy. Teraz sú riasy pripravené na druhý krok.
  • krok pre super predĺženie: Pomocou špeciálneho kartáčika naneste vrstvu, ktorá dokonale pokryje podkladovú bázu. Vďaka zloženiu s čiernymi predĺžujúcimi vláknami sa riasy predĺžia a kartáčik pomôže riasy natočit pre vytvorenie pôsobivého efektu.

Zloženie s ultračiernymi pigmentami zahalí riasy do intenzívnej čiernej farby. Efekt hustých a dlhých rias môžete zvýrazniť nanesením niekoľkých vrstiev. Kedykoľvek ste stredom pozornosti, upravte svoj make-up a pridajte ďalšiu vrstvu riasenky False Lash Superstar od L’Oréal Paris.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.