Hýčkajte si svoje vlasy najvzácnejšími olejmi

Blahodárne účinky arganového oleja sú známe už tisíc rokov, ale v kozmetike sa začal využívať len nedávno. Vďaka veľmi obmedzenému výskytu arganie je olej, ktorý sa získava z jeho jadier, jedným z najvzácnejších a tiež najdrahších olejov na svete. Práve arganový olej patrí medzi základné zložky receptúry nového šampónu a balzamu Ultra Doux Marvelous od Garnier. Účinky arganového oleja sú doplnené kaméliovým olejom, ktorý vlasom dodáva výživu a krásny lesk.

Garnier - www.modernysvet.skBlahodárne účinky arganového oleja sú známe už tisíc rokov, ale v kozmetike sa začal využívať len nedávno. Vďaka veľmi obmedzenému výskytu arganie je olej, ktorý sa získava z jeho jadier, jedným z najvzácnejších a tiež najdrahších olejov na svete. Práve arganový olej patrí medzi základné zložky receptúry nového šampónu a balzamu Ultra Doux Marvelous od Garnier. Účinky arganového oleja sú doplnené kaméliovým olejom, ktorý vlasom dodáva výživu a krásny lesk.

Šampón a balzám Ultra Doux Marvelous od Garnier kombinujú blahodárne účinky a látky dvoch vzácnych olejov. Arganový olej je veľmi bohatý na vitamíny a esenciálne mastné kyseliny. Vďaka svojmu zloženiu má veľmi pozitívne účinky na kvalitu vlasov i pokožky. Potrebné látky dodáva najmä suchým a poškodeným vlasom, ktoré hydratuje a vyživuje. Je veľmi vhodný i pre citlivú pokožku. Okrem hydratácie a výživy tiež vlasy posilňuje a dodáva im hebkosť.

Ďalšou vzácnou zložkou šampónu a balzamu Ultra Doux Marvelous je vyživujúci kaméliový olej. Na rozdiel od arganového oleja nie je tento vzácny olej v kozmetike u nás toľko využívaný. Jeho prednosti si však veľmi vážia v Japonsku, kde je častou súčasťou kozmetiky. Kaméliový olej má veľmi jemnú vôňu. Vaše vlasy hydratuje a dodá im úžasný lesk.

Doprajte svojim vlasom dotyk najvzácnejších a najcennejších olejov na svete. Nechajte sa hýčkať cennou receptúrou, ktorú ponúka nový šampón a balzám Ultra Doux Marvelous.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.