Prečo je dôležitý pitný režim? – súťaž

pitný režim - www.modernysvet.skNielen to čo jeme, ale i to čo pijeme je pre našu rovnováhu dôležité. Náš denný pitný režim by sa mal preto skladať nielen z rannej kávičky na povzbudenie, ovocnej šťavy plnej vitamínov a zeleného čaju, ktorý je ideálnym antioxidantom, ale základ pitného režimu by mala bezpochýb tvoriť voda.

Zlatá studňa je tou správnou voľbou. Práve balená voda nám poskytuje istotu, že voda, ktorú pijeme je výbornej kvality. Okrem vody by sme nemali zabúdať na pravidelné dopĺňanie minerálov. Vedeli ste, že každá minerálna voda je niečím špecifická? Slovensko je bohaté na prírodné vodné zdroje, pričom sa pýšime úctyhodnými 1600 prameňmi. Každá minerálna voda sa tak vyznačuje úplne odlišným zložením, čím vám dáva možnosť zvoliť si tú správnu minerálnu vodu pre vás. Ak ste denne vystavovaný stresujúcim situáciám, mali by ste si pravidelne dopriať minerálnu vodu Gemerka, s optimálnym pomerom vápnika a horčíka 3:1. Práve antistresový horčík vám prinavráti pocit pohody. Po športe alebo zvýšenej fyzickej aktivite je mimoriadne dôležité doplniť do tela stratené minerály. Ktorá minerálna voda je na to priam stvorená? Budiš! Ten nielen božsky chutí, ale dodá telu stratené minerály a napomáha tak regenerácii organizmu po záťaži. Aby sme sa cítili dobre, je dôležité sa zamerať aj na náš tráviaci trakt. Ideálnou prevenciou proti žalúdočným problémom a páleniu záhy je rokmi preverená Fatra.

Vytvorte si ideálny pitný režim, šitý na mieru pre vás, už dnes! Minerálne vody si starostlivo vyberajte, váš organizmus sa vám poďakuje. Minerálne vody a portál moderný svet jednému výhercovi pomôže vytvoriť si pitný režim! Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku: Aký je optimálny pomer vápnika a horčíka? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 5.júna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.