Revolúcia v oblasti plaviek

Palmers, líder v oblasti luxusnej spodnej bielizne, predstavuje novú technológiu LOTUS, ktorú zaviedol do tohtoročnej kolekcie plaviek. LOTUS predstavuje revolúciu v oblasti plaviek vďaka špeciálnemu materiálu odpudzujúcemu vodu, vďaka ktorému sa aj po návšteve bazéna či mora budete cítiť príjemne.

Pozitívne ohlasy z prvých testov tejto revolučnej technológie viedli Palmers k zavedeniu tohto materiálu aj do plaviek s push-up efektom, pre sebavedomý a príjemný pocit z kúpania. Materiál LOTUS sa vyznačuje tým, že sa voda nedostáva do tkaniva plaviek a nedeformuje ich tvar, ako tomu býva pri bežných materiáloch. Samotná voda sa z plaviek odstráni šesťkrát rýchlejšie ako pri dnešných plavkách, vďaka čomu sa po kúpaní dostanete do suchého pohodlia rýchlejšie, bez rizika nachladnutia či vzniku iných ťažkostí.

Palmers plavky Lotus - www.modernysvet.skPalmers, líder v oblasti luxusnej spodnej bielizne, predstavuje novú technológiu LOTUS, ktorú zaviedol do tohtoročnej kolekcie plaviek. LOTUS predstavuje revolúciu v oblasti plaviek vďaka špeciálnemu materiálu odpudzujúcemu vodu, vďaka ktorému sa aj po návšteve bazéna či mora budete cítiť príjemne.

Pozitívne ohlasy z prvých testov tejto revolučnej technológie viedli Palmers k zavedeniu tohto materiálu aj do plaviek s push-up efektom, pre sebavedomý a príjemný pocit z kúpania. Materiál LOTUS sa vyznačuje tým, že sa voda nedostáva do tkaniva plaviek a nedeformuje ich tvar, ako tomu býva pri bežných materiáloch. Samotná voda sa z plaviek odstráni šesťkrát rýchlejšie ako pri dnešných plavkách, vďaka čomu sa po kúpaní dostanete do suchého pohodlia rýchlejšie, bez rizika nachladnutia či vzniku iných ťažkostí.

Kvalitná technológia v najnovších trendoch

Plavky patria bez pochýb k základným kúskom v každom šatníku, preto Palmers prináša technológiu LOTUS do všetkých obľúbených strihov plaviek, od odvážnejších bikín po elegantné modely celých plaviek.

Decentné s nápaditým detailom

Pre dámy, ktoré chcú zostať elegantné aj na pláži pripravil Palmers vkusné plavky s nápaditým detailom v podobe jedného ramienka. K dispozícii sú ako jednodielne i dvojdielne modely v modernom hnedom odtieni, ktorý dá vyniknúť opálenej pokožke.

Zvodne a sexi

Odvážnejším Palmers pripravil nádherné strihy, ktoré dajú vyniknúť sexi krivkám vášho tela. K dispozícii sú ako dvojdielne plavky vo variantoch, z ktorých si vyberú dámy každej postavy.

Hravé pre všetky

Pre dámy, ktoré neobsedia na pláži a chcú si užiť neskrotné leto, má Palmers modely s nápaditými vzormi v moderných farbách.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.