Viete ktorá whisky je najpredávanejšou na Slovensku?

Tullamore Dew - www.modernysvet.skÍrska whiskey Tullamore Dew - www.modernysvet.skWhiskey Tullamore D.E.W., ktorej distribútorom je spoločnosť Rémy Cointreau, získala podľa štatistík výskumnej spoločnosti AC Nielsen (ACN) najvyšší podiel na off-trade trhu. Najnovšia správa, ktorú zverejnila ACN uvádza, že Tullamore D.E.W. získala 15,9-percentný podiel (podľa ukazovateľa MAT March 2015, čo je súčet za posledných 12 mesiacov do marca 2015), čím porazila doterajšieho lídra na Slovensku, ktorým bola whiskey značky Jameson.

„Tieto ukazovatele sú výsledkom dlhodobého dynamického rastu predaja Tullamore D.E.W. Nepoľavujeme ani v prvom kvartáli tohto roku, ktorý zaznamenal až 79-percentný nárast oproti rovnakému obdobiu minulého roku. Tento úspech je výsledkom off-trade programu zameraného špeciálne na túto značku whiskey a výraznej reklamnej kampane,“ hovorí brand manažér tejto značky Tomáš Merlík.

Off-trade segment zahŕňa maloobchodné predajne s plochou väčšou ako 400 m², t.j. supermarkety, hypermarkety, diskonty a Metro, nezahŕňa predaj v reštauráciách, baroch a hoteloch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.