Na včerajšom Behu v lodičkách bežali aj muži!

To, že väčšina žien má slabosť pre vysoké topánky, je známa vec. V lodičkách s hriešne vysokým podpätkom sú mnohokrát schopné za deň nabehať aj niekoľko kilometrov. Videli ste však už v lodičkách bežať muža? My áno! Minulú nedeľu, 31. mája na treťom ročníku EVA HIGH HEELS RUN, alias poriadne divokého Behu v lodičkách.

Beh v lodičkách - Eurovea - www.modernysvet.skTo, že väčšina žien má slabosť pre vysoké topánky, je známa vec. V lodičkách s hriešne vysokým podpätkom sú mnohokrát schopné za deň nabehať aj niekoľko kilometrov. Videli ste však už v lodičkách bežať muža? My áno! Minulú nedeľu, 31. mája na treťom ročníku EVA HIGH HEELS RUN, alias poriadne divokého Behu v lodičkách.

Bežali aj muži - www.modernysvet.skMužov v netradičnej obuvi – lodičkách na minimálne 7 centrimetrových podpätkoch – sme stretli na nábreží pri známom bratislavskom nákupnom centre Eurovea, kde páni so zmyslom pre zdravú recesiu bežali spoločne s takmer stovkou nadšených milovníčok módy a sexi ihličiek.V súboji vysokých opätkov sa dokonca hravo doťahovali aj na dámy, ktoré s vidinou trojtisícovej nákupnej poukážky bežali doslova ako život! Poriadne divoká slovenská verzia vo svete obľúbeného charitatívneho Behu v lodičkách, na ktorej tento rok nechýbali ani muži, sa u nás uskutočnila už po tretí krát v spolupráci s obľúbeným ženským mesačníkom EVA. Nielen muži, ale aj ženy, Nákupné maniačky, čivavky, či ratlíci – v spolupráci s Nadáciou TV JOJ všetci spoločne bežali pre všetky ženy, ktoré sa v živote nabehajú, pretože im osud toho na plecia naložil viac ako nám ostatným. A napriek tomu nestrácajú zmysel pre humor!

Pozvaní hostia - Beh v lodičkách - www.modernysvet.skTo, čo je u nás stále raritou, je vo svete celkom bežné. Beh v lodičkách, ktorého sa v zahraničí s obľubou zúčastňujú i muží patrí totiž medzi najobľúbenejšie medzinárodné charitatívne projekty, organizované každoročne v najväčších svetových metropolách pod rôznymi názvami (High Heels run, Stiletto Run a pod.).

V celebritnej spoločnosti známych tvárí sa bežalo nielen pre dobrú vec, ale aj po nákupy v hodnote 3.000 EUR a ďalšie fantastické ceny. Víťazka si okrem poukážky na dokonalé nákupné orgie domov odniesla napríklad aj ročné predplatné časopisu EVA, či Hyundai i20 novej generácie na celý týždeň a s plnou nádržou.

Dámy v lodičkách, ktoré nezvíťazili si odniesli aspoň dobrý pocit, že svojou účasťou prispeli na dobrú vec. Výťažok z celej akcie vo výške 520 EUR totiž v spolupráci s Nadáciou TV JOJ poputoval do rúk pani Magdy, ktorá má štyri deti, a s láskou sa stará aj o malého Šimonka s Downovým syndrómom..

Nechýbalo ani množstvo sprievodných aktivít: dámske jazdy s Hyundai, autogramiáda známych tvárí z obrazovky TV JOJ, tanečná rozcvička s Riverpark Dance School, či vystúpenie rapera EGA.

Fotka 1: Deja vu…v lodičkách si po hlavnú výhru prekvapivo dobehla víťazka minulého ročníka! Nákupy za 3000 eur jej zachutili natoľko, že sa rozhodla prekonať svoj osobný rekord z minulého roka. Oplatilo sa!

Fotka 2: Motivácia bola veľká! V lodičkách si páni mohli vybehať rovno 2 neodolateľné krásky. Hyundai i20 novej generácie na týždeň a sladký božtek od aktuálnej MISS Slovensko 2015 Lujzy Strakovej k tomu!

Fotka 3: V sexi lodičkách ste mohli na štarte, alebo na poobedňajšej autogramiáde stretnúť aj známe jojkárky – moderátorku TOP STAR magazínu Soňu Skoncovú, známe tváre zo seriálu Divoké kone, či sympatické herečky z obľúbeného Jojkárskeho seriálu Panelák.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.