Samsung predstavuje zakrivený soundbar – vyznačuje sa moderným dizajnom a prináša dokonalý zážitok z počúvania

Nový zakrivený soundbar Samsung HW-J8501 vytvára bohatý zvuk vďaka svojmu výkonu 350 W, 9.1 kanálovému zvuku a bezdrôtovému aktívnemu subwooferu, ktorý reprodukuje basy. Aj doma sa tak užívatelia môžu cítiť ako v kine. Vďaka striebornému prevedeniu tohto modelu vynikajúco doplní každý televízor.

Samsung soundbar - www.modernysvet.skNový zakrivený soundbar Samsung HW-J8501 vytvára bohatý zvuk vďaka svojmu výkonu 350 W, 9.1 kanálovému zvuku a bezdrôtovému aktívnemu subwooferu, ktorý reprodukuje basy. Aj doma sa tak užívatelia môžu cítiť ako v kine. Vďaka striebornému prevedeniu tohto modelu vynikajúco doplní každý televízor.

„S radom zakrivených soundbarov chceme v kombinácii s pokrokovými televízormi Samsung poskytnúť našim zákazníkom komplexný zážitok – dokonalý obraz, zvuk aj dizajn,“ hovorí Miroslav Záhorec, produktový manažér AV/TV spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. „Soundbary poskytujú bohatý zvuk a užívateľ ich môže využívať aj pre počúvanie hudby z mobilného zariadenia,“ dodáva Záhorec.

Model HW-J8501 má reproduktory umiestnené na oboch koncoch tela pre lepšiu kvalitu priestorového zvuku, ale navyše má reproduktor aj uprostred, kde funguje ako stredový reproduktor domáceho kina – na vylepšenie hlasu a dialógov. Umožňuje bezdrôtové pripojenie a jednoduchú inštaláciu prostredníctvom funkcie TV SoundConnect. Vďaka úplne novému Clear Voice algoritmu a deviatemu reproduktoru uprostred soundbaru vám už neunikne detail žiadneho rozhovoru alebo komentára.

Rad zakrivených soundbarov ďalej obsahuje modely HW-J7501, HW-J6500 a HW-J6000, ktoré optimálne dopĺňajú zakrivené TV Samsung s uhlopriečkou 48 a 55 palcov. Do ponuky soundbarov Samsung patria aj rovné soundbary, napríklad HW-H750 s elektrónkovým predzosilňovačom, alebo veľmi elegantný a funkciami veľmi dobre vybavený HW-J651.

Všetky uvedené soundbary Samsung (okrem HW-J6000) majú funkciu Multiroom. Podporujú teda prepojenie prostredníctvom Wi-Fi a je možné ich jednoducho integrovať do ekosystému Multiroom audio. Vďaka tomu je možné z celej domácnosti vytvoriť dokonalé prostredie pre počúvanie hudby z rôznych zdrojov vrátane mobilných zariadení, počítačov, internetových rádií a streamingových služieb. Technológia Multiroom umožňuje celý systém jednoducho ovládať a spravovať prostredníctvom inteligentných zariadení. Stačí si aplikáciu Samsung Multiroom nainštalovať do zariadenia so systémom Android alebo iOS a stanete sa súčasťou nového trendu počúvania hudby.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.