Užite si leto v THERMAL CORVINUS Veľký Meder

Leto je tu a s ním aj slnenie a vylihovanie na kúpaliskách. Zaujímavým tipom na návštevu termálneho kúpaliska je THERMAL CORVINUS Veľký Meder. Len minulý rok otvorilo rekreačné stredisko THERMAL CORVINUS Veľký Meder sedem nových adrenalínových atrakcií. Priaznivú odozvu si získali u mladých ale aj starších návštevníkov. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb. Návštevníkom poskytujú prejazd toboganovým potrubím s vyústením na obrovskú rampu alebo do pestrofarebného lievika. Spolu s kĺzačkami a šmýkačkami má stredisko k dispozícii jedenásť adrenalínových atrakcií. V zariadení samozrejme nesmú chýbať bazény.

Kúpalisko Velky Meder - www.modernysvet.skLeto je tu a s ním aj slnenie a vylihovanie na kúpaliskách. Zaujímavým tipom na návštevu termálneho kúpaliska je THERMAL CORVINUS Veľký Meder. Len minulý rok otvorilo rekreačné stredisko THERMAL CORVINUS Veľký Meder sedem nových adrenalínových atrakcií. Priaznivú odozvu si získali u mladých ale aj starších návštevníkov. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb. Návštevníkom poskytujú prejazd toboganovým potrubím s vyústením na obrovskú rampu alebo do pestrofarebného lievika. Spolu s kĺzačkami a šmýkačkami má stredisko k dispozícii jedenásť adrenalínových atrakcií. V zariadení samozrejme nesmú chýbať bazény. Termálne kúpalisko ich má spolu deväť a všetky sú v plnej prevádzke. Areál sa vyznačuje útulným prostredím, čomu napomáha bohatá zeleň a priľahlý lesopark. Nechýbajú stravovacie zariadenia fast foodového aj reštauračného typu.

Pre rodičov s deťmi počas leta je k dispozícii ostrov drobčekov, kde sa tím zabávačov postará o ratolesti, zatiaľ čo rodičia môžu pokojne relaxovať. Stredisko celoročne organizuje animačné programy. Deti sa určite zabavia na diskotéke pre najmenších, dospelí na vodnom aerobiku alebo v korunách zelených stromov na lanovej dráhe Tarzania. Stredisko je otvorené denne od 9.00 do 21.00 hod. Počas letnej sezóny zaplatí dospelý návštevník za celodenný pobyt 9,5 Eur. Rodinný balík určený pre dve dospelé osoby a jedno dieťa vyjde rodinný rozpočet na 22 Eur. Pre ubytovaných hostí sú poskytnuté extra zľavy. Letná sezóna bude trvať do konca septembra. Veľký Meder sa môže popýšiť najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku. Privítať vás tu preto môže príjemné letné počasie. Online informáciu o ňom vám prinesie aj webkamera, ktorú nájdete aj na webovej stránke strediska. www.corvinus.sk

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.