Letná novinka od Herbalife: Multivlákninový nápoj

Herbalife_Multivlakninovy napoj - www.modernysvet.skSpoločnosť Herbalife uviedla na slovenskom trhu letnú novinku – Multivlákninový nápoj, ktorý zvyšuje denný príjem vlákniny, napomáha redukcii hmotnosti a zlepšuje celkový stav organizmu. Nápoj obsahuje 5g vlákniny v jednej porcii, zväčšuje objem tráveniny v črevách, a tým pomáha zbaviť sa problémov s nadváhou.

Multivlákninový nápoj osviežujúcej jablčnej chuti je svojím zložením jedinečným zdrojom látok prospešných ľudskému zdraviu a ideálnym doplnkom v boji so zlým trávením, nedostatočným pohybom a nadváhou. Obsahuje vlákninu získanú z čisto prírodných látok – jablka, ovsa, kukurice, citrusov, čakanky a sóje. Každá porcia nápoja pripraveného z tohto doplnku stravy má iba 15 kcal a obsahuje 5g rozpustnej aj nerozpustnej vlákniny.

Dôležitosť vlákniny pre ľudský organizmus

Podľa nezávislých štúdií spoločnosti Herbalife je odporúčaný denný príjem vlákniny pre dospelú osobu 25g. Toto množstvo je však v Európe napĺňané sotva z polovice. Lenže vplyvom zlých stravovacích návykov je prínos vlákniny pre ľudské telo zásadný. Nízky príjem vlákniny v našej strave sa podieľa na vzniku civilizačných chorôb, ako je ischemická choroba srdca, kolorektálny karcinóm, komplikované formy zápchy, obezita alebo žlčové kamene. Zvýšenie denného podielu vlákniny pomocou konzumácie Multivlákninového nápoja zlepšuje trávenie a uľahčuje redukciu hmotnosti a jej udržanie.

Doc. MUDr. Pavel Kohout, PhD., popredný odborník na klinickú výživu a metabolizmus a člen Medzinárodného poradného zboru Herbalife pre výživu hovorí: Veľa ľudí má kvôli nedostatku pohybu a nepravidelnej a nezdravej strave, problémy s trávením, ako je zápcha či hnačka. Konzumácia Multivlákninového nápoja je rýchly a jednoduchý spôsob, ako podporiť zdravé trávenie počas celého dňa.“

Multivlákninový nápoj je k dispozícii vo forme práškového koncentrátu, ktorý sa zmieša v pomere 1 odmerka koncentrátu na 150 ml vody či iného nápoja. Je dostupný výhradne prostredníctvom siete nezávislých členov Herbalife.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.