Majster na zaváranie Orava ZH-27 – súťaž

Orava_ZH27_zavaraci hrniecZaváranie kompótov, džemov, ovocných a zeleninových zmesí či pyré pre drobcov sa stáva hračkou so zaváracím hrncom Orava ZH-27. Pohodlne v ňom pripravíte sterilizované zásoby z úrody, ktoré potom padnú vhod počas sychravej jesene a mrazivej zimy. Keďže dokáže aj variť, pripravíte na ňom aj mäsové pokrmy či hotové jedlá, ktoré môžete okamžite konzumovať, alebo tiež sterilizované uložiť do špajze či komory na neskoršie použitie. Ovláda sa pomocou otočných regulátorov teploty a času zavárania. Majster na zaváranie má objem až 27 litrov, disponuje ochranou proti prehriatiu, praktickou mriežkou na uloženie pohárov počas sterilizácie a zvukovým signalizátorom dosiahnutej teploty. Orava ZH-27 dokáže udržať teplé aj uvarené horúce nápoje. Využijete ho teda aj v zime na prípravu punču, grogu či pre deti na uvarenie čaju, ktorý ostane teplý aj po návrate z poldňovej zábavy na snehu. S Orava ZH-27 „neprídete o kríže“ pri čapovaní hot drinkov v zime alebo vypúšťaní vody na zaváranie v lete – netreba ho nakláňať, stačí využiť šikovný kohútik na vypúšťanie.

Predáva Orava za 99 € v e-shope www.orava.eu

Súťaž! Orava a portál moderný svet vám prinášajú súťaž o zavárací hrniec. Súťažná otázka: Čo všetko dokáže zavárací hrniec Orava ZH-27? Svoje odpovede posielajte mailom na adresu: redakcia@modernysvet.sk do konca júla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.