PUMA SPOLUPRACUJE S LOSANGELESKOU ZNAČKOU STAMPD

PUMA_x_Chris_Stamp_2V rámci kampane jeseň / zima 2015 spolupracuje PUMA so Stampd, luxusnou značkou vyrábajúcou streetovú módu. Spojenie športovej tradície značky PUMA s dokonalým prehľadom, ktorý má Stampd o mladej generácii, jej kultúre a životnom štýle, jasne ukazuje nový smer, ktorým sa móda mestských ulíc vydáva.

Chris Stamp, známa postava pouličného umenia západného pobrežia USA, založil značku Stampd v roku 2011. V roku 2015 získal za svoju kolekciu cenu časopisu GQ v kategórii Najlepší návrhár pánskej módy v USA. V jeho kolekciách sa prepája luxus s ikonickým street elementy. Stampd sa inšpiruje modernou kultúrou a tvorí nadčasovú módu vysokej kvality, ktorú kombinuje so základnými kúskami pre každodenné nosenie. Spolupráca s pumou prináša luxusnú kolekciu so športovými prvkami, ktorá odkazuje priamo k moderným high-street trendom.

PUMA_x_Stampd_15AW_R698-Desert-StormZákladom kolekcie PUMA x Stampd je obuv, v ktorej sa miešajú klasický športový štýl s originálnymi nápadmi zo sveta ulice. Stampd pracuje nielen s kľúčovými modelmi, ako napríklad R698, ale predstavuje aj úplne nový model s názvom Trinomic Sock. Topánky R698 x Stampd sú perfektnou kombináciou športovej technológie a bežeckej tradície značky PUMA. Topánka je navyše vyrobená z mäkučkej kože a na jazyku má logo Stampd. Naproti tomu Trinomic Sock viac akcentuje mestskú módu a ukazuje, že sa partnerstvo PUMY sa Stampd neobmedzuje len na už existujúce prvky, ale že posúva módu zase o kus ďalej.

To potvrdzuje aj rad oblečenie z tejto kolekcie. Základné farby šedá, čierna a biela sa objavujú v zaujímavých kombináciách a dávajú vyniknúť dokonalým futuristickým strihom a nevšedným vzorom.

Medzi kľúčové produkty patria Stampd Tech Shorts a Tech leggings, ktorých súčasťou je aj skryté zadné vrecko s obšitými otvormi. Zaujímavým kúskom je praktická obojstranná bunda Stampd Down Jacket s reflexnou potlačou po celom povrchu, navyše sa dá ľahko zložiť do malého balíčka. Tričká Stampd Logo Tee, Nylon Vest a AOP Tee sú vyrobené zo športového materiálu a doplnené o módne streetové prvky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.