Tchibo predstavuje novinku: FOR BLACK ´N WHITE

21663-2_BlackWhite-Instant_100gTchibo - www.modernysvet.skSpoločnosť Tchibo predstavuje novú kávu Tchibo FOR BLACK ´N WHITE, ktorá ponúka rovnako plnú, výraznú a vyváženú chuť, či už je pripravená ako čierna káva alebo káva s mliekom. Vďaka unikátnemu trikrát dlhšiemu praženiu rozvinú kávové zrnká svoju silnú arómu a plnú chuť, ktorú vnímate rovnako intenzívne pri pití čiernej kávy, ale aj po pridaní mlieka. Káva má nový chuťový profil, na ktorom sa podieľa vyvážená zmes vybraných zŕn Arabica s jemnou kyselinkou a Robusta, ktorá je chuťovo výraznejšia a dodáva káve u slovenských spotrebiteľov tak obľúbenú zemitú a horkú chuť.

„Káva obsahuje až 800 aromatických látok, avšak ľudské zmysly ich dokážu rozpoznať maximálne 30. A práve proces pomalého, dlhého praženia, ktorý pri našej novinke používame, umožní kávovým zrnám rozvinúť väčšiu škálu aróm a prichystať tak pre zákazníkov o to zaujímavejší pôžitok z chuti aj vône,“ hovorí Dana Jindřichová, Category Food Manager spoločnosti TCHIBO SLOVENSKO.

Káva Tchibo FOR BLACK ‚N WHITE je prvou kávou tejto značky, ktorá sa praží trikrát dlhšie. Samozrejmosťou je oddelené praženie vybraných vyzretých zŕn odrôd Arabica a Robusta. Vďaka tomuto procesu docielia kávoví experti spoločnosti Tchibo kávy plného tela, harmonickej chuti s rozvinutými výraznými tónmi, jemnej kyselinky a silnej zaguľatenej arómy. Tento chuťový profil si káva udržuje aj po pridaní mlieka. Káva Tchibo FOR BLACK ‚N WHITE je vhodná pre široké spektrum prípravy. Najviac sa hodí do french pressa, ale možno ju použiť aj do kávovarov či moka kanvičky.

CA_PF_FS_BlackWhite_right_21663_3-1„Kávou Tchibo FOR BLACK ‚N WHITE vstupuje spoločnosť Tchibo do nového chuťového segmentu, ktorý sa výrazne líši od súčasného sortimentu značky. Prieskum trhu a odborné ochutnávky dokazujú, že tento chuťový profil preferuje veľký počet spotrebiteľov. Ponúka príjemnú variabilitu pri voľbe pre priateľov a kolegov, ktorí si môžu pripraviť kávu presne tak, ako ju majú najradšej,“ dodáva Dana Jindřichová.

Káva Tchibo FOR BLACK ‚N WHITE sa predáva v bežnej maloobchodnej sieti, v kamenných obchodoch Tchibo a v e-shope www.tchibo.sk vo forme praženej mletej vákuovo balenej kávy 250 g za 3,99 €, 2×250 g za 6,99 €, tiež ako instantná káva v 200 g balení za 6,99 € či v kapsuliach pre kávovary Cafissimo v balení po 10 kusoch za 2,99 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.