Puma vyzýva k ešte rýchlejšiemu tréningu

PUMA_IGNITE_XT_Usain_Bolt - www.modernysvet.skS nadchádzajúcou sezónou jeseň / zima 2015 predstavuje spoločnosť PUMA svoju druhú kampaň Forever Faster zameranú na tréning. Svetová športová značka sa pýta: „Pre čo trénuješ ty?“ A vyzýva jednotlivcov a tímy, aby do svojho tréningu dali ešte viac energie a vrátili tak športu pozitívny náboj.

PUMA nevníma tréning ako cieľ sám o sebe, ale skôr ako prostriedok na pozitívnejšiemu a silnejšiemu ja. Čím viac energie do tréningu vložíte, tým viac energie získate. Kampaň PUMA Training chce endorfíny miesto výhovoriek pre ešte väčšiu rýchlosť, silu a dravosť. A nič ju nezastaví. Kampaň je oživená jedinečnými sfilmovanými príbehmi z tréningov tých najlepších ambasádorov PUMY, ako sú najrýchlejší muž na svete Usain Bolt /na fotke/, multiplatinová speváčka Rihanna, hviezdny útočník Sergio Agüero, futbalový klub Arsenal, kubánsky národný boxerský tím a ďalšie. Filmová séria sa nakrúcala počas štyroch týždňov a ponúka pohľad do zákulisia tréningového režimu, ktorý musia tieto hviezdy dodržiavať, aby zostali na vrchole. Videá zachytávajú ich motiváciu a taktiku k neustálemu zlepšovaniu a zdôrazňujú energiu, dokonalosť a nadšenie, ktoré dávajú do každej hry. V tom ich podporuje novinka od PUMY z radu IGNITE s názvom IGNITE XT. Táto tréningová topánka je navrhnutá pre maximálnu intenzitu tréningu a navracia športovcom energiu z každého pohybu.

Na prvé video ku kampani PUMA Training s Usainom Boltom sa môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=kuApL7K-g24&feature=youtu.be

Súčasťou tréningovej kampane je novinka PUMA PACT, interaktívna platforma pre športovcov, ktorá je dostupná v rámci aplikácie PUMATRAC, ďalej na puma.com/Training a dá sa zdieľať na sociálnych fórach. Táto novinka vyzýva k tréningu za každých okolností – #NoMatterWhat – a poskytuje užívateľom nástroj a motiváciu k ešte rýchlejšiemu, silnejšiemu a dravejšiemu tréningu. PACT používajú tí PUMA_Michaela_Hruba - www.modernysvet.sknajlepší ambasádori značky PUMA, a inšpirujú tak ostatných k ešte tvrdšiemu tréningu.

Českou tvárou kampane PUMA Training je výškařka Michaela Hrubá /na fotke/, ktorá sa tento rok stala majsterkou sveta v skoku do výšky v kategórii do 17 rokov.

Topánky PUMA IGNITE XT budú dostupné v predajniach A3 Sport OC Nový Smíchov Praha, Pasáž Rokoko Praha, OC Letňany Praha, OC Nová Karolina Ostrava, Avion Shopping Park Bratislava, A3 Sport Atrium Dubeň Žilina, ďalej na www.a3sport.cz, www.a3sport .sk a na www.puma.com.

Viac informácií o kampani PUMA Training a nových tréningových topánkach IGNITE XT nájdete tu: puma.com/training

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.