Gatta stavia na modernú klasiku

Gatta v nadchádzajúcej sezóne ponúkne modely, ktoré zdôrazňujú silu, sebavedomie, nezávislosť a ženskosť. V jesenných a zimných trendoch dominujú čierne a šedé tóny, vládnuť bude geometria, asymetria a jednoduchosť. Zaujímavý a originálny dizajn, komfort a pohodlie sú hlavné benefity najnovších modelov značky Gatta.

Gatta  teplé pančuchy - www.modernysvet.skGatta v nadchádzajúcej sezóne ponúkne modely, ktoré zdôrazňujú silu, sebavedomie, nezávislosť a ženskosť. V jesenných a zimných trendoch dominujú čierne a šedé tóny, vládnuť bude geometria, asymetria a jednoduchosť. Zaujímavý a originálny dizajn, komfort a pohodlie sú hlavné benefity najnovších modelov značky Gatta.

Pančuchy Gatta zvýraznia ženskosť, sú jemné, univerzálne a neutrálne. Tvoria tak vynikajúci základ pre ďalší styling, predlžujú a zoštíhlujú nohy. Na chladnejšie dni sú v ponuke teplejšie pančuchy, ktoré sú mimoriadne mäkké a príjemné na dotyk.

Kultové nadkolienky sú stále hitom sezóny. Nosia sa nielen k teniskám či vojenským topánkam, ale aj ku krátkym sukniam, šatám, alebo šortkám. V chladnejších dňoch sa obliekajú na jednofarebné pančuchy a výborne fungujú v kombinácii s dlhým svetrom, alebo vestou. Isté je, že nadkolienky sú skvelý spôsob ako prejaviť svoj osobitý štýl a jedinečnú osobnosť. Gatta - jesenná kolekcia - www.modernysvet.skPráve z toho dôvodu má Gatta pripravených hneď niekoľko modelov nadkolienok v rôznych farebných kombináciách. Dominujú farby ako čierna, šedá a svetlošedá v kombinácii s ich odtieňmi.

Kombináciou nadkolienok a klasických pančúch vznikajú pančuchy úplne nového vzhľadu. Podobajú sa na pančuchy na ktorých sú oblečené nadkolienky, no v skutočnosti ide len o jeden kus oblečenia. Sú dostatočne teplé a sexi zároveň a každá žena sa v nich bude cítiť krásna a ženská.

Teplé bavlnené pančucháče určené na chladné zimné dni sa najviac hodia k dlhým svetrom, módnym sukniam a k pleteným šatám. Najčastejšími vzormi sú pruhy a rybia kosť .

Jesenné a zimné modely pančúch sú dostupné v predajniach Gatta od začiatku septembra.

Predajne Gatta nájdete:

  • v Bratislave v nákupných centrách Avion,  Central a Aupark
  • v Nitre v Galérii Mlyny a v Outlete Voderady
  • v Košiciach v Auparku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.