Gatta stavila na ženskosť a originalitu – súťaž

Rôzne vzory a farby sú hitom tejto jesene a určite to platí aj pre módnu kolekciu Gatta Bodywear na obdobie jeseň/zima 2015 – 2016. Túto kolekciu môžeme zhrnúť do jedného slova „ženskosť“.

V najnovšej kolekcii Gatta Bodywear nájdete modely sukní, šiat, topov, ktoré zdôrazňujú okrem spomínanej ženskosti, silu, sebavedomie, nezávislosť. Je to kombinácia športovej elegancie, pohodlia casualu a prírodnej vlny. Tieto pohodlné, ale zároveň odvážne a sebavedomé modely, špeciálne pre Gatta, vytvorila talianska módna návrhárka Fiorenza Cavalli. V navrhnutej kolekcii myslela na ženy, ktoré vo svojom povolaní uprednostňujú sukne a kostýmy, ale zároveň nevylúčila ženy, zvyknuté na pohodlie a rafinovanosť.

GATTA - Arlena Tunic - www.modernysvet.skRôzne vzory a farby sú hitom tejto jesene a určite to platí aj pre módnu kolekciu Gatta Bodywear na obdobie jeseň/zima 2015 – 2016. Túto kolekciu môžeme zhrnúť do jedného slova „ženskosť“.

V najnovšej kolekcii Gatta Bodywear nájdete modely sukní, šiat, topov, ktoré zdôrazňujú okrem spomínanej ženskosti, silu, sebavedomie, nezávislosť. Je to kombinácia športovej elegancie, pohodlia casualu a prírodnej vlny. Tieto pohodlné, ale zároveň odvážne a sebavedomé modely, špeciálne pre Gatta, vytvorila talianska GATTA - Lisley Blouse, Less Pants - www.modernysvet.skmódna návrhárka Fiorenza Cavalli. V navrhnutej kolekcii myslela na ženy, ktoré vo svojom povolaní uprednostňujú sukne a kostýmy, ale zároveň nevylúčila ženy, zvyknuté na pohodlie a rafinovanosť.

Či sa rozhodnete pre atraktívnu šedú, ktorá je mimoriadne trendovou farbou tohto ročného obdobia, spolu s bielou, alebo odtieňmi vínovej, fialovej, béžovej, či čiernej svoju osobnosť určite zvýraznite. Nová kolekcia GATTA neráta s klasikou, nebojí sa vzorov a kombinácií a necháva preniknúť na povrch osobnosť a jedinečnosť každej ženy.

GATTA - Sara Golf, Lovely Skirt - www.modernysvet.skMnoho žien si do svojho šatníka nakupuje viac a viac pohodlných sukní, či kostýmov. Sukňu v dobrom strihu a z kvalitného materiálu možno zladiť s atraktívnymi a mimoriadne trendovými pančuchami, ktoré na túto jeseň hýria množstvom vzorov. V jesenných a zimných trendoch vládne geometria, asymetria a zároveň jednoduchosť. Medzi množstvom zaujímavých vzorov a farieb nájdete tiež transparentné pančuchy. Pančucháče z najnovšej kolekcie sú veľmi jemné, univerzálne a zároveň neutrálne, ktoré tvoria vynikajúci základ pre styling.

Nebojte sa kombinácie farebných pančúch k elegantnej sukni v rovnakých farebných odtieňoch a rozhodne si môžete byť isté, že budete kráčať ruka v ruke so súčasnými trendmi.

Oblečte sa do módnej kolekcie Gatta a pripomeňte si aj na jeseň veselý nádych uplynulého farebného leta.

Predajne Gatta nájdete:

  • V Bratislave v nákupných centrách Avion, Central, Aupark
  • V Nitre v Galérii Mlyny a v Outlete Voderady
  • V Košiciach v Auparku

Súťaž! Gatta a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž o tri poukážky Gatta. Súťažná otázka: Ako by ste charakterizovali najnovšiu kolekciu Gatta? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 5. októbra.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.