Najúčinnejšie tablety Somat Gold získali zlatý obal

Zlato je odjakživa symbolom úspechu, prestíže a prvenstva. Preto sa jednotka na trhu Somat GOLD Micro Active inšpirovala drahým kovom víťazov a prichádza v limitovanom zlatom obale. Podľa testov najúčinnejšie tablety do umývačky na slovenskom trhu[1] vás zbavia nielen únavného drhnutia riadu, ale aj zdĺhavého namáčania pred samotným umývaním. Vďaka ich jedinečnej receptúre preniknú milióny aktívnych mikročastíc hlboko do zaschnutých nečistôt a rozpustia aj ťažko odstrániteľné zvyšky jedál.

Somat Gold Limitovana edice 44Zlato je odjakživa symbolom úspechu, prestíže a prvenstva. Preto sa jednotka na trhu Somat GOLD Micro Active inšpirovala drahým kovom víťazov a prichádza v limitovanom zlatom obale. Podľa testov najúčinnejšie tablety do umývačky na slovenskom trhu[1] vás zbavia nielen únavného drhnutia riadu, ale aj zdĺhavého namáčania pred samotným umývaním. Vďaka ich jedinečnej receptúre preniknú milióny aktívnych mikročastíc hlboko do zaschnutých nečistôt a rozpustia aj ťažko odstrániteľné zvyšky jedál.

Vysoko účinné Somat GOLD tablety do umývačky dbajú na čistotu a dokonalý lesk vášho riadu. Ich posilnené zloženie si hravo poradí so zvyškami škrobu napríklad od zemiakov alebo ryže, rovnako tak zatočí s ťažko umývateľnými škvrnami od čaju. A to všetko bez predchádzajúceho namáčania.

Tablety Somat GOLD Micro Active sú multifunkčným riešením do vašej umývačky. Obsahujú všetky najmodernejšie funkcie pre účinné umývanie a ochranu riadu i samotnej umývačky:

  • Aktivátor namáčania,
  • Funkcia soli a oplachovača,
  • Ochrana umývačky pred vodným kameňom,
  • Ochrana pred trvalým zakalením skla,
  • Funkcia pre lesk nerezového riadu alebo príboru.

Balenie 22 tabliet Somat GOLD Micro Active je k dispozícii vo vašich predajniach za odporúčanú maloobchodnú cenu 7,99€, balenie 44 tabliet za odporúčanú maloobchodnú cenu 13,99€ a mega-pack balenie 66 tabliet za odporúčanú maloobchodnú cenu 17,99€.

[1] Zdroj: Tensioconsult podľa metódy IKW Standard, máj 2015.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.