Viete, aký je najlepší spôsob odličovania na svete? Je tu prevratná novinka Glov!

GLOV je unikátna patentovaná kozmetická novinka, ktorá chráni citlivú pleť tváre. Špeciálna rukavica bola vyvinutá s použitím mikrotechnológie pre čistenie pleti a odstraňovanie make-upu prirodzenou cestou.

Ako prebieha odlíčenie make-upu?

FAnn - Glov rukavice - www.modernysvet.skGLOV je unikátna patentovaná kozmetická novinka, ktorá chráni citlivú pleť tváre. Špeciálna rukavica bola vyvinutá s použitím mikrotechnológie pre čistenie pleti a odstraňovanie make-upu prirodzenou cestou.

Ako prebieha odlíčenie make-upu?

Glov - odličovanie - www.modernysvet.skNa odlíčenie rukavicou stačí len čistá voda. Po odlíčeni pomocou tejto rukavice si pokožka uchová svoju prirodzenú hydrolipidovú bariéru. Pleť je tak chránená pred stratou hydratácie a zvýšenou citlivosťou. Rukavica GLOV je vhodná pre každý typ pleti, aj pre tie  najcitlivejšie. GLOV je patentovaný odličovací textilný doplnok, ktorý odstraňuje aj silný make-up a vodeodolnú maskaru čistou vodou.

Z čoho sa skladá Glov a ako docielime dokonalé odlíčenie?

Špeciálne vlákna boli vyvinuté pomocou nanotechnológie, čo znamená, že sú sú 100-krát tenšie ako ľudský vlas, aj ako vlákna klasického vatového tampónu. Rukavica GLOV je veľmi mäkká a jemná a pleti nespôsobí žiadne  podráždenie. Výrobky boli testované v dermatologickej laboratóriu, kde sa preukázala ich bezpečnosť aj pre  alergickú, citlivú a atopickú pokožku.
Vlákna rukavice GLOV majú špecifické vlastnosti, ktoré zaručujú hĺbkové vyčistenie pleti a jemný každodenný  peeling. GLOV vlákna sú hviezdicovitého tvaru a majú  elektrostatické vlastnosti, ktoré na seba naviažu nečistoty  a už ich nepustia. Pre dokonalé odlíčenie priložte navlhčenú rukavicu GLOV na oči alebo na tvár, nechajte niekoľko  sekúnd pôsobiť a potom jemnými krúživými pohybmi  odstráňte make-up až do úplného očistenia. Nakoniec stačí rukavicu len vyprať mydlom a nechať vyschnúť.

Na služobku alebo dovolenku si ju zoberte so sebou

Rukavica GLOV je dostupná v dvoch veľkostiach. Cestovná GLOV on-the-go a väčšia štvorcová GLOV comfort, vhodná najmä pre domáce, každodenné použitie. Cestovná verzia v cene € 16,90 a model comfort € 19,90.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.