Aqua Mineral, kozmetika vytvorená ako ochrana pred časom

Aqua Mineral je vysokokvalitná značka kozmetických produktov na báze solí a vody z Mŕtveho mora, ako aj ďalších zložiek najvyššej kvality a inovačných kozmetických patentov pre podporu a znásobenie blahodarných efektov z minerálov z Mŕtveho mora na pleť a pokožku. Jednotlivé produkty sa skladajú z vybraných zložiek, ktoré pôsobia synergicky s cieľom odstrániť rozličné problémy pleti, pričom sú efektívnym nástrojom omladzovania.

Aqua_Mineral_Optima_Hydrating_Day_Cream_50mlAQUA MINERAL

Harmónia odvekých poznatkov a modernej vedy

Aqua Mineral je vysokokvalitná značka kozmetických produktov na báze solí a vody z Mŕtveho mora, ako aj ďalších zložiek najvyššej kvality a inovačných kozmetických patentov pre podporu a znásobenie blahodarných efektov z minerálov z Mŕtveho mora na pleť a pokožku. Jednotlivé produkty sa skladajú z vybraných zložiek, ktoré pôsobia synergicky s cieľom odstrániť rozličné problémy pleti, pričom sú efektívnym nástrojom omladzovania.

Revolučná značka kombinuje dávne skrášľujúce postupy s možnosťami modernej vedy na komplexné ošetrenie pokožky celého tela a regulovanie procesu starnutia pleti. Aqua Mineral dodáva telu výživu a umožňuje vám brániť sa pred vplyvom času.

MŔTVE MORE

Historicky známe svojimi výnimočnými uzdravujúcimi a skrášľujúcimi výhodami, Mŕtve more možno považovať za originálne SPA, ktoré láka turistov z celého sveta hľadajúcich riešenie najrôznejších kožných problémov a skrášľujúcich výhod. Jeho poloha na najnižšom bode Zeme, extrémne atmosférické a environmentálne podmienky sú príčinou vysokého podielu unikátnych minerálov, ktoré nie je možné nájsť ani vypestovať nikde inde na svete.

Aqua_Mineral_Youth_Essence_Serum_30mlVoda z Mŕtveho mora obsahuje približne 30% soli (na porovnanie, Stredozemné more obsahuje asi 3% soli) a obsahuje okolo 35 rôznych minerálnych solí, pričom niektoré z nich existujú len v Mŕtvom mori. Všetky obsiahnuté soli sa využívajú na podporu rôznych zdravotných účinkov. Horčík, síra, vápnik, bróm, zinok a draslík – to je len zopár z prospešných minerálov, ktoré dokážu zlepšiť krvný obeh, upokojiť telo, zvýšiť obnovu pleti, viditeľne ju vypnúť a vyhladiť.

Vysoká slanosť je dôvodom, prečo v Mŕtvom mori dokážu prežiť len veľmi odolné mikroorganizmy, z ktorých najvýnimočnejšou je riasa Dunalliela Salina. Bohatá na intenzívne antioxidanty, Dunaliella Salina dodáva pokožke horčík, jód, vápnik, draslík a ďalšie minerály. Zároveň ju hydratuje vysokou koncentráciou betakaroténu, ktorý sa v tele premieňa na retinol (vitamín A), známy omladzovacím účinkom a zlepšovaním stavu buniek, čo je základom prevencie vrások a zachovania mladistvo pružnej pleti.

Jeden zo základných komponentov z Mŕtveho mora, vápnik, zlepšuje funkčnosť buniek a napomáha pleti vytvoriť si ochrannú bariéru pred škodlivými voľnými radikálmi – jeden z hlavných faktorov jej starnutia. Vápnik zvyšuje odolnosť pleti, predchádza suchosti, zvyšuje prispôsobivosť a bráni ochabnutiu a ďalším prejavom spájaným so zrelosťou pleti.

Síra, tiež obsiahnutá v bahne z Mŕtveho mora, má prírodné antiseptické vlastnosti. Účinne pôsobí proti dermatologickým problémom a napomáha pleti zachovať si zdravú úroveň kolagénu. Kolagén je hlavný proteín v štruktúre pleti a zároveň prvým stavebným prvkom, ktorý je poškodzovaný starnutím. Kolagén zlepšuje zdravie buniek a prispieva k hladkej, žiarivej a pružnej pleti.

Minerály a soli z Mŕtveho mora preukázateľne zlepšujú zdravie v nespočetnom množstve prípadov, od dermatologických, protizápalových schopností až po liečbu artritídy, osteoporózy, astmy a ďalších chorôb. Bahno z Mŕtveho mora vyniká výnimočnými omladzujúcimi vlastnosťami. Minerály zastúpené vo vode a bahne z Mŕtveho mora stimulujú obnovu buniek a urýchľujú ich delenie, pričom podporujú zadržiavanie vody v bunkách (hydratáciu), výsledkom čoho je hladká, vláčna a žiarivá pleť. Mŕtve more je prírodnou fontánou mladosti, ktorá pleť zásobuje potrebnými minerálmi a hojivými schopnosťami pre zlepšenie štruktúry pleti, ako aj viditeľné omladenie.

ĎALŠIE ZLOŽKY

Zloženia prípravkov Aqua Mineral v maximálnej miere využívajú prírodné zložky zvolené starostlivo po intenzívnom výskume.

 

 • Olej z boráka lekárskeho – prírodný olej, ktorý prinavracia hydratáciu a hladkosť suchej, poškodenej pleti.
 • Olej z pšeničných klíčkov – pomáha upokojiť podráždenú pleť, redukuje suché a popraskané miesta; tiež je známy svojimi antioxidačnými účinkami.
 • Avokádový olej – má regeneračné a upokojujúce účinky.
 • Argánový olej – je efektívny pri redukcii prejavov starnutia a vďaka bohatému podielu vitamínu E má výrazné výživné, hydratačné a upokojujúce účinky.
 • Pupalkový olej – prináša úľavu vypätej pleti.
 • Olej z mesiačika – účinný pri redukcii zápalov, hojení rán aj ako antiseptikum.
 • Extrakt harmančeka – pôsobí protizápalovo, upokojuje popáleniny, rany, podráždenia a akné.
 • Šípkový olej – má zvláčňujúce, tonizačné, upokojujúce a hojivé vlastnosti.
 • Vitamín E – poskytuje pleti antioxidačnú ochranu pred vplyvmi prostredia
 • Vitamín C – má úžasné liečivé účinky.
 • Olej zo zrniek hrozna – vypína a spevňuje pleť.
 • Esencia zeleného čaju – efektívny antioxidant prispievajúci k dobrému zdraviu.
 • Aloe vera – upokojuje a osviežuje, pričom obnovuje tkanivá pleti.
 • Jojobový olej – redukuje vrásky a podporuje tvorbu nových buniek, hydratuje a prináša úľavu mastnej pleti.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.