Hlboko zvodná vôňa: Deeply Yours od Enrique Iglesias

Nový parfém Iglesias - www.modernysvet.sk„Pre mňa hrá vôňa zásadnú úlohu v hre vášne. Existuje mnoho spôsobov, ako môže vášeň spojiť ľudí dohromady. Existuje vášeň medzi dvoma jedincami, ale aj hlboká vášeň, ktorá ma spája s mojimi fanúšikmi a mojou hudbou. Práve toto emocionálne spojenie sa stalo inšpiráciou pre moje nové vône Deeply Yours pre neho a pre ňu. “ – priznáva Enrique Iglesias.
Muži ho ctí a ženy obdivujú. Enrique Iglesias ostáva jednou z kultových superstar. Predal viac ako 100 miliónov albumov po celom svete a drží rekordy ako v počte pesničiek, ktoré sa objavili na prvom mieste rebríčka Billboard Latin Songs, tak v počte týždňov, keď bol na rebríčku jednotkou jeho hit – pesnička Bailando sa udržala 41 po sebe idúcich týždňov. Enrique vypredal arény v 109 veľkých mestách a získal Grammy za svoje nahrávky, Billboards Awards za svoje predaje a ASCAP Honors za svoje texty, čo z neho skutočne robí jedného z najúspešnejších španielskych umelcov všetkých čias. Okrem všetkých svojich hudobných úspechov predstavuje Enrique svoju debutovú dvojicou vôňou Deeply Yours pre neho a pre ňu, nielen aby vyhovel požiadavkám fanúšičiek po celom svete, ale aby zdôraznil dôležitosť všetko pohlcujúci príťažlivosti, ktorá sa objavuje v jeho textoch. Deeply Yours skrýva neodolateľnú príťažlivosť medzi dvoma ľuďmi, ktorí si nemôžu jeden druhého nevšímať. Je to jednoducho sila príťažlivosti. Úchvatná a vzrušujúca. Zmyselná a vášnivá. Deeply Yours pre neho –  mužná a očarujúca zmes ovocia a driev. Bergamot, melón a čierne korenie upútajú pozornosť, potom sa dostáva k slovu akord sviežeho ozónu, šťavnatého jablka a lístkov fialky. V základe je vanilkový struk zahalený výrazným jantárom a kašmírovým drevom na vytvorenie uhladeného a podmanivého dojmu.
Deeply Yours pre ňu – zvodná a ženská zmes ovocných a kvetinových nót pre očarenie zmyslov. Strhujúci výbuch grapefruitu, mandarínky a zeleného jablka prebúdza túžbu a potom sa rozplynie v tónoch pôvabnej frézie, ruže a zamatové broskyne. Nakoniec vás osloví hlboko zvodná zmes zmyselnej vanilky, santalového dreva a krémového pižma.
Neodolateľnosť vône Deeply Yours sa odráža v jej luxusnom balení. Elegantný valcovitý flakón a matná krabička sú ovinuté nápadnými striebornými pruhmi, ako by chceli držať vzácnu vôňu v bezpečí. Inšpiráciou pre tieto osobité pruhy, ktoré spájajú mužský i ženský dizajn, sa stal jeho slávny kožený náramok, ktorý vždy nosí okolo zápästia. Krabička a vôňa Deeply Yours pre neho sú sfarbené do príjemnej
modrošedej, ktorá predstavuje modernú mužnosť. Krabička a vôňa Deeply Yours pre ňu sú vyvedené v jemnej broskyňovej, ktorá vyžaruje očarujúcu ženskosť.
Enrique Iglesias Deeply Yours, vôňa príťažlivosti pre neho a pre ňu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.