Skvelé novinky od FAnn

Dsquared_Want_PR_zlozka.inddWANT

Inšpirácia: moderná žena mnohých tvárí
Vyjadrenie ženskosti , ktoré je jemné a silné, pôvabné a pokrokové zároveň. Pre ženu, ktorá je jednoduchá, a pritom spontánna, dynamická a vynaliezavá. Je kaleidoskopom kontrastov a stránok, ktorými očaruje. Predstavujeme novú vôňu Want od Dsquared2, zachytávajúcu fascinujúce stránky modernej ženy.
„Vôňa Want vznikla z idey ženy, ktorú nie je možné definovať, pretože môže byť ženská, ale aj verná, zábavná, štýlová a impulzívna, jej osobnosť odráža množstvo stránok. Jej odhodlanosť jej dodáva pôvab, autentickosť a sexy dojem. Taká je moderná žena Dsquared2,” hovoria zakladatelia a návrhári značky Dsquared2, Dan a Dean Caten.
Vôňa: odhodlanosť a túžba
Odkaz súčasnej ženskosti , ktorým Dsquared2 otvára cestu k spleti to zostavenej a výraznej Eau de Parfum. Rafinovaná kompozícia tónov v niekoľkých vrstvách evokuje viaceré tváre modernej ženy, ktoré v nej harmonicky prebývajú. Want je tiež vyjadrením DNA značky, odvážne posúvajúcej hranice módy nenapodobiteľnou zmesou sebavedomej zmyselnosti  a pôvabného, vysokokvalitného krajčírskeho remesla.
Vôňa: podmanivá a sebavedomá
Want otvára celkom novú kapitolu dámskych vôní Dsquared2. Pestrosť jej dodáva kontrast iskrivých akcentov a príjemne zahaľujúcich tónov. Orientálno-kvetinovú kompozíciu zostavil Aurelién Guichard. Strhujúce, žiarivé vrchné tóny mandarínky, zázvoru a ružového korenia oslňujú a priťahujú. Očarujúco ženská a zamatová damascénska ruža je v zmyselnom kvetinovom srdci uhladená tónmi heliotropu a cenného neroli. Intenzívny neodolateľný základ sa stáva podpisom vône: zmyselne hrejivý akord vanilky z Madagaskaru a absolútu vanilky vyzdvihuje bohatý lahodný charakter tropického fialového dreva.
Reklamná kampaň: temperamentná a vyzývavá
Svieža, vyzývavá a zmyselná kampaň poukazuje na výbušnú a premenlivú energiu modernej ženy, ktorej je vôňa Want určená. Kampaň vytvorili ako sériu provokačných portrétov holandské módne fotografky Inez a Vinoodh, modelkou je Rianne Ten Haken. Vyzývavé portréty zachytávajú rôzne emócie, pričom hravé snímky sú usporiadané vo forme mriežky.

CARA MIA

Aigner_Cara_Mia_PR_Zlozka.inddCara Mia – nová, elegantná a romantická dámska vôňa od AIGNER Parfums uvádzaná v novembri 2015.
Aký má štýl? A čo vkus? Aký má pohľad? Alebo je to jej úsmev? Niečo spôsobilo, že ho zaujala viac ako iné. Od tohto okamihu sa stala jedinou ženou, ktorú videl. Jedinou ženou, na ktorú nedokázal prestať myslieť. Chcel jej porozumieť lepšie než ktokoľvek iný. Pripadala mu tak nedostupná, tak dokonalá. Hoci mu umožnila priblížiť sa natoľko, že sa jej dokázal nadýchnuť. „Si moja jediná skutočná láska, Cara Mia,“ zašepkal. Od tejto chvíle sa ich svet zmenil. Dvaja ľudia spojení láskou – jazykom, ktorému rozumie každý.
Je elegantná, úspešná a sexy, a pritom jemná, zraniteľná a roztomilá. Keď hľadá lásku, nebojí sa riskovať. Jej koketná, hravá stránka dokáže očariť každého muža. Svoje srdce si však schováva pre toho pravého. Keď ju stretol, prial si, aby mohol objaviť nové slová, aby vyjadril svoje pocity. „Milujem ťa“ sa nezdalo byť dostatočné, aby ich vyjadril. „Moja láska, moja najdrahšia Cara Mia.“ Cara Mia je špeciálnym spojením kultúr a kontrastov. Je klasickou vôňou s moderným podtónom. Výnimočne sofistikovanou, a pritom hravou, lahodnou, sviežou, ale zmyselnou. Je delikátnym kvetom lásky, ktorý pomaly roztvára svoj puk, aby odhalil hĺbku vášnivého zaľúbenia, tak ako to dokážu len úprimné pocity. Cara Mia je romantickou vôňou pre sofisti kovanú, elegantnú ženu, dostatočne odvážnu, aby vyjadrila svoju osobnosť a zmysel pre unikátny štýl.  Bergamot, mandarínka a koriander v úvode sú chrumkavé, svieže a nezameniteľne štýlové, kým čierne korenie je prídavkom neodolateľnej žiarivosti . Srdce z jazmínu, broskyne a kosatca je klasické, príjemné, vláčne a ženské. Základ z pačuli, kašmírového pižma, kadidla a živice zanecháva na pokožke zvodný lesk. Vôňa je ako šepot zamilovaných slov, pripomienka pretrvávajúcej oddanosti . Cara Mia stelesňuje štýl a dedičstvo AIGNER – jedná sa o dokonale modernú vôňu zakorenenú v klasickej elegancii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.