Tip na vianočný darček pre ťažké a opuchnuté nohy – súťaž

Trápia vás alebo vášho blízkeho ťažkosti s nohami? A hľadáte tip na vhodný vianočný darček? V tom prípade vás zaiste poteší, že jednotka na trhu výživových doplnkov s obsahom diosmínu a hesperidínu – Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple, je teraz dostupná vo výhodnom vianočnom balení. Radosť tak môžete spraviť svojim ťažkým a opuchnutým nohám, prípadne potešiť niekoho, kto sa na nepohodlie spojené s nohami zvykne sťažovať.

mobivenal micro jpeg smallTrápia vás alebo vášho blízkeho ťažkosti s nohami? A hľadáte tip na vhodný vianočný darček? V tom prípade vás zaiste poteší, že jednotka na trhu výživových doplnkov s obsahom diosmínu a hesperidínu – Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple, je teraz dostupná vo výhodnom vianočnom balení. Radosť tak môžete spraviť svojim ťažkým a opuchnutým nohám, prípadne potešiť niekoho, kto sa na nepohodlie spojené s nohami zvykne sťažovať.

Zimné obdobie je charakteristické rôznymi výkyvmi vonkajších teplôt, s ktorými sa musíme vyrovnať. Prechody z mínusových do plusových hodnôt – z vonku do vykúrenej miestnosti (a naopak) nohám neprospievajú. Bolesti a opuchy sa môžu časom zhoršovať a často ich sprevádzajú aj pocity ťažkých nôh, pálenie, povrchové svrbenie či celková únava.

Začínajúce a mierne ťažkosti dolných končatín je možné riešiť formou voľno-predajných produktov, avšak akékoľvek dlhotrvajúce nepríjemnosti je vhodné konzultovať s ošetrujúcim lekárom alebo špecialistom.

Prvá voľba pre ťažké nohy vo vianočnom balení

mobivenal-micro-simple-120-darcek-nahladJednotkou na trhu výživových doplnkov s obsahom diosmínu a hesperidínu je Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple, pričom Mobivenal micro je navyše obohatený o 30 mg escínu v jednej tablete. Práve escín napomáha znižovať pocit ťažkých nôh a dobrej cirkulácii krvi v drobných cievach. Doplnok výživy Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu.

Navyše, teraz je výživový doplnok Mobivenal dostupný v lekárňach vo vianočnom balení, s pribalenými zimnými ponožkami. Ide o spojenie štandardného balenia 100 + 20 tabletiek a hrejivých ponožiek v jednom. Na výber sú dva varianty vianočných balení s darčekom zdarma, a to za nezmenenú cenu v porovnaní so štandardným balením:

  • Mobivenal micro Simple 100 + 20 tbl s odporúčanou cenou 16,34 eur,
  • Mobivenal micro 100 + 20 tbl s odporúčanou cenou 17,93 eur.

Viac informácií o výživových doplnkoch nájdete na stránke www.mobivenal.sk.

Dlho stojíte, sedíte, veľa chodíte a cestujete? Zapojte sa do našej súťaže a traja z vás môžu získať 1 balenie MOBIVENAL® micro, ktorý vďaka escínu napomáha znižovať pocit ťažkých nôh a dobrej cirkulácii krvi v drobných cievach. Prípravky Mobivenal® micro a Mobivenal® micro Simple sú momentálne jednotkou na trhu výživových doplnkov s obsahom mikronizovaných látok diosmin a hesperidín. Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 10.decembra.

Stačí ak odpoviete na súťažnú otázku a výhra môže byť Vaša.

Čo je to mikronizácia?

  1. a)   je cielený výrobný proces, pri ktorom sa šetrným mechanickým rozdrobením častíc na veľkosť niekoľkých mikrometrov dosahuje niekoľkonásobné zväčšenie ich povrchu.
  2. b)   je cielený výrobný proces, pri ktorom sa šetrným mechanickým rozdrobením častíc na veľkosť niekoľkých mikrometrov dosahuje niekoľkonásobné zmenšenie ich povrchu.

Správnu odpoveď nájdete na stránke www.mobivenal.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.