Prerod ikony

Je iná a predsa taká istá! Ikonická a na prvý pohľad ľahko rozoznateľná fľaša ABSOLUT vodky prešla po mnohých rokoch vizuálnym aj fyzickým redizajnom, aby bola ešte štýlovejšia, no stále ABSOLÚTne charakteristická.

absolutkv_two_bottles_36689_0-updateJe iná a predsa taká istá! Ikonická a na prvý pohľad ľahko rozoznateľná fľaša ABSOLUT vodky prešla po mnohých rokoch vizuálnym aj fyzickým redizajnom, aby bola ešte štýlovejšia, no stále ABSOLÚTne charakteristická.

Silný tím kreatívcov, kaligrafov, ilustrátorov a sklárov sa s nevšednou výzvou naozaj popasoval – nová fľaša vodky ABSOLUT je vyššia, ľahšia a štíhlejšia. Novinkou je výrazné ikonické písmeno A. na zadnej strane všetkých nových fliaš. Vynovenú ikonu môžete nájsť nielen v jej čistej forme, ale aj v podobe jej ochutených variantov, ktoré budú postupne prichádzať na slovenský trh: ABSOLUT Citron, Kurant, Mandrin a Peppar.

Jediné, čo sa nezmenilo, je obsah, pretože ten je ABSOLÚTne dokonalý.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.