PUMA uvádza prvú kolekciu odevov a doplnkov, ktorá vznikla v spolupráci s kultovým seriálom pre deti

PUMAxSesame_Street_SS16_2Globálna športová značka PUMA uzavrela partnerstvo s organizáciou Sesame Workshop a seriálom Sesame Street (v Čechách známym tiež pod názvami Sezame, pojď si hrát alebo Sezame, otevři se) a predstavuje kolekciu inšpirovanú obľúbenými postavami z dlhoročnej televíznej show. Na zábavno-poučný seriál Sesame Street sa už viac ako 45 rokov pozerá niekoľko generácií detí v 150 krajinách na celom svete. Seriál priniesol vďaka kombinácii vtipu, populárnej hudby a informačnej precíznosti radosť, inšpiráciu, vzdelanie i rozmanitosť, čím sa odlišuje od ostatných programov pre deti. Najobľúbenejšie postavy, ako sú Ernie a Bert, Big Bird, Elmo, Cookie Monster a ďalšie, sa stali kamarátmi všetkých detí.

PUMAxSesame_Street_SS16_3Súčasťou kolekcie PUMA x Sesame Street sú ikonické modely topánok v detskom prevedení s dizajnom Sesame Street pre dievčatá aj chlapcov od 1 do 12 rokov. Model PUMA Suede sa dočkal štyroch rôznych prevedení. Na každom z nich je iná chlpatá postava seriálu – červený Elmo, modrý Cookie Monster, zelený Oscar the Grouch a najlepší kamaráti Ernie a Bert. Obľúbené monštrá sú tiež súčasťou modelu Basket Classic. Bežecká klasika PUMA ST Runner pobavia deti vyšpúlenými očami a priateľským úsmevom. Pre deti od 3 mesiacov do jedného roka sú v kolekcii tiež dojčenskej topánočky.

PUMAxSesame_Street_SS16_4V kolekcii je taktiež oblečenie pre dievčatá a chlapcov od 2 do 12 rokov, ako sú tričká, teplákové nohavice a mikiny, šortky a legíny. Doplnky z kolekcie s hravými dizajnami a motívy Sesame Street, ako je batoh, vak na hračky alebo fľaša na vodu, sa perfektne hodia do školy alebo von.

Batôžky z tejto kolekcie budú k dostaniu v sieti predajní A3Sport a na www.a3sport.cz. Kompletnú kolekciu možno zakúpiť na www.puma.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.