Rúž The Only 1 zmení históriu rúžov

Rimmel novinkaSte pripravená na revolúciu rúžov? Rimmel London predstavuje THE ONLY 1, All-In-One rúž bez kompromisov. Začína nová éra neuveriteľných farieb na pery! Príjemný, zvláčňujúci a super dlhotrvajúci pocit vydrží na perách po celý deň. Bez kompromisov.
Prvý rúž svojho druhu, rúž The Only 1 je predurčený zmeniť históriu rúžov. Jedinečná multifunkčná vecička, ktorá vyniká vo všetkom. Objav tieto intenzívne, trendy farby. Uži si ultra komfortný, odľahčený pocit a rozmaznávaj svoje pery s úžasnou hydratáciou. Všetky obavy môžeš hodiť za hlavu, pretože tieto nádherné farby vydržia dokonalé hodiny a hodiny. Všetko, čo potrebuješ, je tento jedinečný rúž … ten, ktorý ťa nikdy nenechá v štichu. Naša nová hviezda!
Táto nová legenda medzi rúžmi má inovatívne hybridné zloženie, ktoré v sebe spája to najlepšie z hydratácie a dlhotrvajúcej vlastnosti rúžov:

FARBA – výrazné pigmenty umožňujú nádherne plné krytie v jednom jednoduchom ťahu. Všetky odtiene rúžu sú po aplikácii fantasticky žiarivé a živé … a ešte hodiny potom.

KOMFORT – Zloženie obsahujúce zmes jemných olejov pri aplikácii poskytuje príjemný pocit ľahký ako pierko.

HYDRATÁCIA – Formula obsahujúca ovocný olej s výťažkom z ruží zanechá pery dokonale hydratované. Textúra je obohatená o vitamín E.

RimmelVÝDRŽ – Moderné polyméry v zložení zlepšujú priľnavosť k pokožke pier a zaisťujú vynikajúce dlhotrvajúci efekt. Pery sú zahalené do farby a hydratované po niekoľko hodín. Rozpútajte anarchiu! Rúž The Only 1 prichádza v 8 skvelých odtieňoch /v Čechách až v 12/, ktoré vyvolávajú neodolateľnú túžbu. Extraligy na sýto ružovej, ako je napr. Odtieň you are All Mine # 120. Vyskúšaj tiež úchvatné červené farby, odtieň Best Of The B est # 510. Upútajte koralovými tónmi, ako je Call Me Crazy # 620. Odviaž sa s úžasnými hnedými odtieňmi, zahŕňajúce aj
N aughty N ade # 7 0 0. Každý z týchto sviežich odtieňov ťa zaručene dostane!
Nové rúže ti zabezpečia super štýlový, nový look. Prelomové zloženie rúžu The Only 1 a jeho unikátny dizajn vytvára ultra moderný look. Nádherne lesklé, čierne balenie je ozdobené farebným krúžkom, ktorý reflektuje konkrétny odtieň rúžu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.