Adidas body care predstavuje prevratnú inováciu v technológii sviežosti

Adidas body care predstavuje prevratnú inováciu v technológii sviežosti: nový ClimaCool sprchový gél so sviežimi kapsulami aktivovanými pohybom, ktoré uvoľňujú osviežujúcu vôňu po celý deň.
So sprchovacím gélom ClimaCool sa vaše zmysly pri sprchovaní prebudia a pretrvávajúci pocit sviežosti pocítite ešte hodiny potom vďaka exkluzívnym vonným kapsulám, ktoré zostávajú na suchej pokožke aj po sprchovaní.

Adidas SG250 Her ClimacoolAdidas body care predstavuje prevratnú inováciu v technológii sviežosti: nový ClimaCool sprchový gél so sviežimi kapsulami aktivovanými pohybom, ktoré uvoľňujú osviežujúcu vôňu po celý deň.
So sprchovacím gélom ClimaCool sa vaše zmysly pri sprchovaní prebudia a pretrvávajúci pocit sviežosti pocítite ešte hodiny potom vďaka exkluzívnym vonným kapsulám, ktoré zostávajú na suchej pokožke aj po sprchovaní. V priebehu dňa sú tieto kapsule aktivované dotykom alebo trením – ako je ľahký dotyk alebo vyhrnutie rukáva – a prasknú, čím uvoľní osviežujúcu vôňu vnútri.
Značka adidas myslí na potrebu moderných športovcov, ktorí sa chcú cítiť dlhšie plní energie. Odvetrávacie športové oblečenie adidas ClimaCool® odvádza teplo a vlhkosť pre udržanie pocitu sviežosti, chladu a sucha i pri intenzívnom úsilí. Táto inteligentná technológia inšpirovala vytvorenie ClimaCool antiperspirantov s osviežujúcimi kapsulami aktivovanými pohybom pre 48 hodín trvajúcu ochranu proti poteniu – čím viac zaberiete, tým lepšie funguje a tým sviežejšie sa cítite. Rok po uvedení na trh sa predstavuje sprchový gél ClimaCool, ktorý doplňuje antiperspiranty ClimaCool. Vďaka produktom ClimaCool zostanete svieži po celý dlhý deň. Adidas SG250 Him ClimacoolSprchový gél ClimaCool pre mužov má hĺbkovo čistiace zloženie 3v1, ktoré pomáha osviežiť vaše telo, rešpektuje vašu tvár a umýva vaše vlasy. Pretože je určený na starostlivosť o pokožku, jeho dermatologicky testované zloženie pre mužov aj ženy pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu pH pokožky. Pena sa ľahko oplachuje a zanecháva pokožku jemnú.
Každý sprchový gél má rovnakú vôňu ako ClimaCool antiperspirant, takže môžu byť spoločne použité pre maximálny osviežujúci zážitok. Pánsky sprchový gél, v ktorého vôni sa miešajú nóty citróna, mäty a levandule, nesie dlhotrvajúci chladivý, osviežujúci podpis. V harmónii s tým je dámska vôňa šťavnatých citrusových nót a žiarivých kvetinových tónov vytvárajúcich trvalý svieži pocit.

Sprchový gél ClimaCool, ktorý je k dostaniu od februára 2016, sa pripája k rade sprchových gélov so zložením a vôňou vyhovujúcimi každodenným potrebám aktívnych mužov a žien. Pripravte sa na aktiváciu pohybom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.