Gatta v boji s celulitídiou

Boj s celulitídou musí začať už v zime! Aby sa naša koža stala opäť hladká a pružná stačí trochu cvičenia, zdravá strava a tiež pančuchy z kolekcie Gatta Bye Cellulite, ktoré pomáhajú redukovať pomarančovú kôru. Veľkým benefitom pančúch z tejto kolekcie je, že sa budú starať o naše telo v čase, kedy sa venujeme práci alebo povinnostiam v domácnosti. Jedinečné vlastnosti pančúch Gatta Bye Cellulite spôsobujú bioaktívne minerály obsiahnuté v priadzi, z ktorej sú pančuchy vyrobené.

Značka Gatta pôsobí na európskom trhu už viac ako 20 rokov. Intenzívny rozvoj a  investície do výroby mali za následok , že sa počas tohto obdobia zaradila medzi najväčších výrobcov pančúch a spodného prádla v Európe.

Spolupráca s poprednými dizajnérmi priniesla ponuku produktov, ktoré zodpovedajú najnovším módnym trendom a inovatívne materiály z ktorých sú vyrobené sa postarajú o to, aby vám z pančúch „neletelo očko“ alebo, aby vytvarovali vašu postavu, či pomáhali v boji s celulitídou.

Gatta Bye Cellulite - www.modernysvet.skJe všeobecne známe, že celulitída postihuje až okolo 85 % žien bez ohľadu na ich hmotnosť. Práve zima je ideálnym obdobím počas ktorého môžeme pripraviť naše nohy na teplejšie ročné obdobia hlavne v prípade, ak dávame prednosť šatám či krátkym sukniam.

Boj s celulitídou musí začať už v zime! Aby sa naša koža stala opäť hladká a pružná stačí trochu cvičenia, zdravá strava a tiež pančuchy z kolekcie Gatta Bye Cellulite, ktoré pomáhajú redukovať pomarančovú kôru. Veľkým benefitom pančúch z tejto kolekcie je, že sa budú starať o naše telo v čase, kedy sa venujeme práci alebo povinnostiam v domácnosti. Jedinečné vlastnosti pančúch Gatta Bye Cellulite spôsobujú bioaktívne minerály obsiahnuté v priadzi, z ktorej sú pančuchy vyrobené. Tie absorbujú telesné teplo a premieňajú ho na infračervené žiarenie. To preniká hlboko do pokožky, zlepšuje jej celkový vzhľad a pôsobí ako stimulant na pokožku. Tým sa zlepšuje krvný obeh a redukuje celulitídu, zlepšuje pevnosť a hladkosť pokožky a dáva pocit komfortu a pohody.

Produkty z kolekcie Gatta Bye Cellulite účinkujú ako návšteva v SPA. Prispievajú k správnemu bunkovému metabolizmu, krvnému obehu a lymfatickému toku. Po štyroch až šiestich týždňoch pravidelného nosenia si budete môcť s úsmevom vychutnať viditeľne krajšiu a pevnejšiu pokožku.

V kolekcii nájdete matné pančuchové nohavice o hrúbke 20 a 50 DEN. Pančušky nestrácajú svoje vlastnosti ani opätovným používaním.

www.facebook.com/GattaSlovensko

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.