Koniec starostí s poškodenými vlasmi, prichádza vylepšený rad produktov Dove Nutritive Solutions

Podľa medzinárodného prieskumu[1] značky Dove až 88 % žien zastáva názor, že keď vyzerajú dobre, tiež sa tak cítia. 40 % respondentiek ale zároveň nie je spokojných s kvalitou svojich vlasov, ktoré často považujú za poškodené, a takmer tri štvrtiny opýtaných dokonca nemajú jasno v tom, akú starostlivosť pre svoje vlasy zvoliť. Dove ponúka komplexné riešenie pre rôzne typy poškodených vlasov vďaka vylepšenému radu Dove Nutritive Solutions. Jeho štyri produktové línie prinášajú revolučnú technológiu Fibre Actives, ktorá zvnútra vlasy vyživuje a posilňuje. Kondicionéry navyše obsahujú Microsheet Technology, ktorá vlasom dodáva neodolateľnú hebkosť, hladkosť a bráni strapateniu za mokra. Rad Dove Nutritive Solutions sa teraz na trhu predstavuje v úplne novom, elegantnom dizajne so sofistikovanými parfumáciami.

Dove vlasy - www.modernysvet.skPodľa medzinárodného prieskumu[1] značky Dove až 88 % žien zastáva názor, že keď vyzerajú dobre, tiež sa tak cítia. 40 % respondentiek ale zároveň nie je spokojných s kvalitou svojich vlasov, ktoré často považujú za poškodené, a takmer tri štvrtiny opýtaných dokonca nemajú jasno v tom, akú starostlivosť pre svoje vlasy zvoliť. Dove ponúka komplexné riešenie pre rôzne typy poškodených vlasov vďaka vylepšenému radu Dove Nutritive Solutions. Jeho štyri produktové línie prinášajú revolučnú technológiu Fibre Actives, ktorá zvnútra vlasy vyživuje a posilňuje. Kondicionéry navyše obsahujú Microsheet Technology, ktorá vlasom dodáva neodolateľnú hebkosť, hladkosť a bráni strapateniu za mokra. Rad Dove Nutritive Solutions sa teraz na trhu predstavuje v úplne novom, elegantnom dizajne so sofistikovanými parfumáciami.

Medzinárodný prieskum* značky Dove sa zameral na to, ako ženy vnímajú svoje vlasy. Iba 40 % opýtaných bolo so svojimi vlasmi spokojných a až 80 % ich dokonca považovalo za poškodené. Výsledky tiež odhalili, že 74 % respondentiek pri výbere vlasových prípravkov váha. 70 % žien navyše nerado mení vlasovú starostlivosť v prípade, že im nevyhovuje. Dove sa preto rozhodol ponúknuť komplexné riešenie pre rôzne typy poškodených či problémových vlasov (poškodené, mastné, farbené a nepoddajné) a vyvinul unikátny rad Dove Nutritive Solutions poskytujúci špičkovú starostlivosť pre krajšie, zdravšie a dokonale vyživené vlasy s každým umytím. Kompletný rad produktov Dove Nutritive Solutions obsahuje revolučnú technológiu Fibre Actives, ktorá vyživuje a posilňuje vlasy zvnútra. Microsheet Technology v kondicionéroch Dove Nutritive Solutions im potom dodáva neodolateľnú hebkosť, hladkosť a bráni strapateniu za mokra. Zamedzuje tak namáhanie pri rozčesávaní a zaisťuje dlhodobo zdravý vzhľad vlasov.

„Bez ohľadu na osobný štýl alebo uhol pohľadu na krásu si všetky ženy želajú mať zdravé vlasy. Pritom ich prakticky denne vystavujeme česaniu, stylingovým prípravkom, farbeniu a ďalším vplyvom negatívne pôsobiacim na kvalitu vlasového vlákna,“ hovorí dermatologička MUDr. Michaela Blaško, PhD. „Nový rad Dove Nutritive Solutions bol vytvorený, aby intenzívne posilňoval namáhané vlasy, hydratáciou napravil príznaky suchosti a poškodenia a vyživoval ich zvnútra.“

Rad Dove Nutritive Solutions tiež sprevádza nový moderný dizajn obalov. Vyznačujú sa čistou eleganciou. Ich farebné ladenie potom na prvý pohľad prezradí, do ktorej z línií o starostlivosť sa daný produkt zaraďuje. Výnimočnosť produktov Dove Nutritive Solutions umocňujú aj ženské a sofistikované vône, ktoré povznášajú každé umývanie vlasov na zážitok pre všetky zmysly.

[1] Nezávislá výskumná spoločnosť Edelman Berland, 1 000 opýtaných na každom z 10 skúmaných trhov: USA, Indonézia, Japonsko, India, Brazília, Čína, Velka Británia, Rusko, Nemecko, Turecko, realizácia apríl-máj 2015.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.