Prebuďte svoje sny s novou dámskou vôňou od AVONu! – súťaž

Spoločnosť AVON Cosmetcis vám predstavuje novú dámsku vôňu AVON Dreams, vďaka ktorej sa vaše sny stanú skutočnosťou. Objavte túto jedinečnú novinku, s ktorou je možné všetko!

Kampaň 3/2016 (predajné obdobie február/marec 2016)

Toaletný parfum AVON Dreams

Objem: 50 ml

Bežná cena: 24,90 €

Spomeňte si na radostné pocity a nekonečné detské sny. Tá nevinnosť a nadšenie. Je čas tieto bezprostredné pocity oživiť s novým dámskym Toaletným parfumom AVON Dreams. Jemná zmes slivky, ruže stolitej a intenzívnej esencie svetlých drevín vám umožní spomenúť si a uskutočniť svoje dávno zabudnuté sny. Novinka z kategórie kvetinovo-chyprových vôní sa zaručene stane vôňou vašich snov. Vďaka nej je možné všetko!

Toaletny parfum Avon Dreams model - www.modernysvet.skSpoločnosť AVON Cosmetcis vám predstavuje novú dámsku vôňu AVON Dreams, vďaka ktorej sa vaše sny stanú skutočnosťou. Objavte túto jedinečnú novinku, s ktorou je možné všetko!

Toaletny parfum Avon Dreams - www.modernysvet.skKampaň 3/2016 (predajné obdobie február/marec 2016)

Toaletný parfum AVON Dreams

Objem: 50 ml

Bežná cena: 24,90 €

Spomeňte si na radostné pocity a nekonečné detské sny. Tá nevinnosť a nadšenie. Je čas tieto bezprostredné pocity oživiť s novým dámskym Toaletným parfumom AVON Dreams. Jemná zmes slivky, ruže stolitej a intenzívnej esencie svetlých drevín vám umožní spomenúť si a uskutočniť svoje dávno zabudnuté sny. Novinka z kategórie kvetinovo-chyprových vôní sa zaručene stane vôňou vašich snov. Vďaka nej je možné všetko!

AVON Dreams telové mlieko a spray - www.modernysvet.skOkrem nového Toaletného parfumu AVON Dreams prináša AVON aj ďalšie dve novinky, a to telové mlieko a telový sprej.

Telové mlieko AVON Dreams

Objem: 150 ml

Bežná cena: 7,00 €

Telový sprej AVON Dreams

Objem: 75 ml

Bežná cena: 7,80 €

 

Súťaž! Milé dámy, AVON a portál moderný svet prináša súťaž o nádhernú vôňu AVON Dreams, ktorú môže vyhrať jedna z vás. Súťažná otázka: Aké ingrediencie obsahuje tento parfém? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 25.februára.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.