Spoločnosť PUMA predstavuje štyri nové modely tenisiek

PUMA_698_IGNITEPUMA 698 IGNITE
Topánky PUMA 698 IGNITE sú kombináciou kultových topánok R698 z rodiny PUMA Trinomic a technológie IGNITE. PUMA Trinomic vychádza z pôvodného konceptu revolučných bežeckých topánok, ktoré dostali prvú podobu na prelome 80. a 90. rokov. Základom ich podošvy boli bunky v tvare plástu. Postupne sa z nich vyvinuli pohodlné streetové topánky, ktoré PUMA teraz obohatila o inovatívnu penu IGNITE. Pena je umiestnená v medzipodošve, kde zaručuje väčšiu odpruženie a maximálne pohodlie. Pena IGNITE bola pôvodne vyvinutá pre bežcov, ktorým vracia energiu z pohybu. Unikátne spojenie klasického modelu s inovatívnou športovou technológiou je novinkou pre túto sezónu. Topánky 698 IGNITE sú k dostaniu v predajni PUMA Concept Store v pražskom OC Palladium a na www. Puma.com.

PUMA_BlazePUMA BLAZE
Nové prevedenie modelu PUMA BLAZE nadväzuje na históriu topánok BLAZE OF GLORY, ktoré sa zrodili v 90. rokoch ako člen rodiny PUMA Trinomic. Teraz sa topánky vracajú v modernom dizajne s čistejšou konštrukciou priehlavku, módnym šnurovaním a využitím ľahších materiálov. PUMA BLAZE sú k dostaniu v predajniach Footshop (ul. Bubenská v Prahe), UrbanStore na Václavskom námestí v Prahe, FD Šport v Chlumčany, PUMA Concept store v pražskom OC Palladium a ďalej na www.footshop.cz , www.urbanstore.cz , www.fdsport.cz a na www. puma .com.

PUMA_SUEDE&BASKETCORE SUEDE & BASKET
Ikonické PUMA SUEDE sa zrodili už v roku 1968 a stali sa dôležitou inšpiráciou pre svet dizajnu tenisiek aj kultúrnym medzníkom jednej z historicky najvýraznejší éry 20. storočia. Podobne ako SUEDE si aj model PUMA BASKET v celokoženom prevedení rýchlo získal svojich fanúšikov, najmä na hip hop scéne. V 80. rokoch sa topánky stali miláčikom New Yorku, a to nielen v hudobnom svete. Teraz PUMA prichádza s novým prevedením modelov SUEDE a BASKET, ktoré majú kožený vršok s dierovanými detailmi, priedušnú vložku a pohodlný tvar. Gumové podrážky pripomínajú ulice a basketbalové ihriská New Yorku. Vybrané modely CORE SUEDE & BASKET sú k dostaniu v predajniach PUMA Concept Store v pražskom OC Palladium, FD Šport v Chlumčany, QUEENS v Prahe (ulica U požičovne), Footshop v Prahe (ulice Bubenská) a vo vybraných predajniach A3sport, ďalej na www. a3sport.cz , www.fdsport.cz , www.queens.cz , www.footshop.cz a www. puma.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.