Tipy na Valentína od FAnn

Hugo_Boss_Hugo_Man_Extreme_60ml_flakonHUGO MAN EXTREME
Inšpirovaná dynamickou sviežosťou najčistejších prírodných elementov – vody a vzduchu – predstavuje vôňa HUGO MAN Extreme povzbudzujúci prídavok k ikonickej pánskej vôni HUGO MAN. Vôňa doručuje jej nositeľovi explóziu sviežosti od okamihu nanesenia. Ponúka čisté, intenzívne a mužné tóny pre slobodne zmýšľajúceho moderného muža, posilňuje sebavedomie, ktoré potrebuje nato, aby posúval hranice a viedol život podľa vlastných pravidiel.
Vôňa ponúka bohatý zážitok priamočiarej sviežosti. Otvára sa delikátne chrumkavým zeleným jablkom, podpisom pánskej vône HUGO MAN, ktorý bol v prípade vône Extreme zintenzívnený na maximum. Tento absolútne svieži ovocný tón perfektne znázorňuje nekonvenčnú povahu muža HUGO MAN a je predzvesťou elánu, ktorý ho poháňa vpred.
Keď sa vôňa rozvinie, do popredia vstúpi aromatické srdce z levandule, šalvie a geránia, ktoré povzbudzuje zmysly a otvára myseľ nekonečným možnostiam. Dynamický kontrast prichádza s odhalením jemnej elegancie vyvolanej kombináciou kvetín a byliniek. Nastupuje pocit upokojenia vyvažujúci úvodný prílev sviežosti.
Nenapodobiteľnosť prírody a vrodená mužnosť ožíva vo výraznom základe s hlbokým aromatickým cédrom. Jeho výnimočne drevitá, a pritom osviežujúco čistá kvalita odráža túžbu muža HUGO ísť vlastnou cestou a dobíjať neznáme územia. Kompozícia zjednocuje jednotlivé prvky do výsledku, ktorý je explóziou mužnej sviežosti pre každodenné posilnenie sebavedomia muža.
HUGO MAN je od svojho uvedenia v roku 1995 priekopníkom v oblasti sviežich pánskych vôní. Vôňa sa stala ikonou generácie mladých mužov odhodlaných žiť podľa vlastných pravidiel. Charizma voľnomyšlienkárskej vône je vyjadrená aj prostredníctvom unikátneho flakónu odrážajúceho spŕšku sviežosti. Teraz HUGO MAN Extreme zachytáva intenzitu parfumovanej vody v ploskom flakóne, symbolizujúc tak potrebu muža HUGO uspokojiť svoj smäd po slobode a individualite.
Hugo_Boss_Hugo_Woman_Extreme_75ml_boxHUGO WOMAN EXTREME
Inšpirovaná temperamentom a odhodlaním ženy HUGO žiť život podľa seba, vôňa HUGO WOMAN Extreme sa stáva osviežujúcim doplnkom ikonickej vône HUGO WOMAN, pričom zdôrazňuje extrémne sebavedomie a ženskosť. Intenzívna sviežosť leží v srdci tejto dynamickej vône, ktorá naplno oslavuje individualitu ženy.
HUGO WOMAN Extreme je ohromne svieža kvetinová vôňa položená na neobvykle komplexnom základe zvodného osmantu. Zriedka použitý v základe, orientálny kvet osmantu dodáva vôni novú zmyselnosť hrejivými sofistikovanými tónmi, pričom zdôrazňuje vitálnu krásu iných zložiek. Je podpisom výnimočne silnej očarujúcej ženskosti.
V srdci vôňa odhaľuje svojráznu silu bielych kvetov – aromatický jazmín Sambac z Ázie vyvoláva búrku a doručuje náhly príliv sviežosti mladistvej kvality. Tak ako jazmín v plnom rozkvete, jeho tóny pôsobia s maximálnym vplyvom. Jeho nádherný pozdvihujúci akord dodáva vôni inú dimenziu, prepája vrchné a základné tóny, necháva vyznieť jej vrodenú sviežosť.
Neodolateľne ovocné a dobrodružne svieže tóny čiernych malín sa spájajú s trúfalosťou himalájskej červenej trávy v iskrivom akorde hlavy. Perfektná harmónia šťavnatého ovocia a delikátnych čerstvých tónov vábi zmysly a uchváti ženu v okamihu nanesenia vône.
Prevrátená kompozícia tejto parfumovanej vody je ďalším zvýraznením jej jedinečnosti a vyžaruje účinnú sviežosť, ktorá žene HUGO dáva silu žiť život podľa vlastných pravidiel. Práve jej jedinečnosť ju robí silnou a povzbudenie v podobe novej vône jej umožňuje vyjadrovať sa slobodne. Elixír je umiestnený v ružovom okrúhlom flakóne evokujúcom ľahkosť a slobodu, ktoré sú základom prístupu k životu ženy HUGO.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.