Testovali sme hydratačnú masku a penové tužidlo!

Amway maska - www.modernysvet.skV našej redakcii sme sa rozhodli otestovať dva výrobky od Amway, aby sme vám, milé dámy mohli priniesť autentické poznatky.

Prvým výrobkom bola ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratačná maska. Balenie za 35, 56 eur obsahuje 5 masiek.

O tom ako nesmierne dôležité je hydratovať pleť účinným hydratačným krémom, sme už veľakrát písali. Pleťová starostlivosť však nemôže spočívať len v nanášaní krému na pleť, po istom veku /najmä po tridsiatke/ je vhodné, ak krémy doplníme sérami a maskami. Mimochodom pleťová starostlivosť bude účinnejšia aj vtedy, ak prípravky budeme nanášať na vlhkú pleť.

Používanie masky - Amway - www.modernysvet.skVráťme sa ale k ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratačná maske. V redakcii sme ju testovali dve redaktorky, moja pleť je citlivá, tak som bola skutočne zvedavá, ako zareaguje. Postupovali sme podľa pokynov v letáčiku /použitie masky aj uvádzame na fotke/, to znamená, najprv sme si umyli tvár čistiacim prípravkom, čistiacou pleťovou vodou. Masku sme vybrali z krásneho balenia, odstránili sme jemnú sieťku na vnútornej strane a položili sme ju na tvár. Odstránili sme veľkú sieťku. Je to úplne jednoduché, nakoľko maska je hotová, netreba nič nanášať, je to veľmi pohodlné a rýchle. Masku treba nechať na tvári 10 minút a potom ju odstrániť. Aj pri tejto manipulácii je to nesmierne jednoduché, chytíte masku a šup, je dolu z tváre. Opäť len chválime, netreba pracne nič, žiadne zvyšky masky odstraňovať. Po použití masky bola moja pleť vyslovene dobre hydratovaná, vláčna a jemná. Nielen na pocit, ale aj na dotyk.

Je všeobecne známe, že kyselina hyaluronová perfektne hydratuje pleť. V maske ju nájdete vo vysokej koncentrácii spolu lipozómami s vodou z nórskych fjordov. Môžeme len potvrdiť, že pleť bude okamžite hydratovaná vďaka týmto zložkám. Jednoducho masku doporučujeme!

Druhým výrobkom bolo SATINIQUE™ Penové tužidlo na zväčšenie objemu vlasov, ktorý testovala kolegyňa Ľubka. Ľubka má polodlhé vlasy, ktoré podľa jej slov, niekedy sa tak zamotajú, že si ich vie ťažko rozčesať. Má ich normálne, ani hrubé, ani jemné.

Výrobok na vlasy je vhodný pre všetky typy vlasov, zvlášť pre jemné vlasy. Treba mať na pamäti, že jemné vlasy neznesú krémy a gély, lebo ich zaťažia. Penové tužidlo od Amway kúpite za 10,12 eur.

Penové tužidlo - Amway - www.modernysvet.skĽubka skúšala penové tužidlo na zväčšenie objemu vlasov dvakrát, a podľa jej slov, už po prvom použití vedela, že jej vyhovuje. Vlasy nemala zaťažené, lepkavé. Penu nastriekala do dlane a následne rozotrela po vlasoch. Stačí použiť menej prípravku. Pozrime sa ešte, čo všetko obsahuje tužidlo, čo uvádza Amway: Vedci značky SATINIQUE™ skombinovali svoje znalosti v oblasti výživy a kozmetiky, aby pripravili inovatívne prísady pre zdravý rast vlasov a spojili ich so starostlivo vyberanými rastlinnými prísadami a živinami. Preto obsahuje Penové tužidlo na zväčšenie objemu vlasov sójový proteín. Je to skutočne tak, kolegyňa mala objemnejšie vlasy po použití, samozrejme zázraky nemôžeme čakať aj na druhý deň a vlasy si treba vždy vhodne vyfénovať a upraviť, aby nadobudli objem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.