Elegancia na zavolanie

Slnečné dni konečne dorazili aj k nám na Slovensko. Hrejú nás na tvári, ale aj na duši, pretože keď sa ráno zobúdzame za štebotu vtáčikov, ide hneď všetko ľahšie. A čo je ešte krajšie ako slnečný jarný deň plný rozkvitnutých stromov a kvietkov, keď sa jemný vánok pohráva s našimi vlasmi? Krajší je veru už len ženský úsmev, ktorý krásou nepredbehne ani samotná slnečná žiara. Prečo? Lebo šťastná a spokojná žena je to najkrajšie pod slnkom!

NOVINKY KAMPANE 6 (11. 4. 2016 – 1. 5. 2016)

šperky OriflameElegancia na zavolanie
Hitom tejto jari budú opäť farby, farby a zasa farby. Odložte pochmúrne čierne, hnedé, prípadne tmavomodré oblečenie do šatníka a nevyťahujte ho aspoň do októbra.
TIP ORIFLAME! Zdá sa vám, že šperky či oblečenie, ktoré nosili v mladosti mama či teta, nevyzerajú až tak zle? Máte pravdu! Nehanbite sa vytiahnuť retro kúsky a skombinovať ich s niečím moderným. Nezabúdajte, móda minulého storočia je v kurze už pár  rokov…
Nie ste ani na retro, ani na extravaganciu, skôr na minimalistický štýl… Rady nosíte modré džínsy a biele tričko? Tento outfit však musíte niečím oživiť, nuda sa totiž nenosí. V tomto prípade vám odporúčame nádhernú kolekciu šperkov v pastelových farbách, z ktorej srší decentná elegancia. Set Pastel Stone v podobe náhrdelníka, náramku a náušníc si zamilujete. Je vyrobený z brúsených a leštených živicových kameňov vsadených do zlatého kovu. Navyše k tejto sade sa hrdo priznáva aj šikovné zrkadielko Pastel, ktoré vás nenechá v štichu ani na cestách. Náhrdelník Pastel Stone, kód 28943, cena 9,99 €. Náramok Pastel Stone, kód 28944, cena 6,49 €. Náušnice Pastel Stone, kód 28945, cena 4,49 €. Zrkadielko Pastel, kód 28997, cena 2,99 €. Sadu nájdete na strane 34.  
Doplnky od OriflameOutfit bez kabelky jednoducho nie je úplný a bude vždy vyzerať, akoby mu niečo chýbalo. V podobných jarných farbách ako predošlá kolekcia sa nesie aj ružová kabelka Adele zhotovená v jazdeckom štýle. Je vyrobená z imitácie kože a trendy semišu a hodí sa aj k elegantnému odevu, ktorý podčiarkne, ale i k športovému looku, z ktorého spraví športovo-elegantné spojenie. Pokojne ju skombinujte aj s peknými teniskami, veď v dnešnej móde je dovolené všetko. Kabelka Adele, kód 28976, cena 19,99 €. Ku kabelke nájdete na strane 35 aj náramok a náušnice.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.