Novou ambasádorkou značky Rimmel London je CARA DELEVINGNE

Cara Delevingne - www.modernysvet.skZnačka Rimmel London predstavila svoju novú ambasádorku. Všestranne talentovaná modelka a herečka Cara Delevingnová sa stala novou členkou Rimmel rodiny. 23-ročná londýnska kráska sa predstaví v reklamných kampaniach tejto obľúbenej kozmetickej značky.

Cara Delevingnová, známa pre svoj neprehliadnuteľný vzhľad a trendy štýl, je úplne prirodzenou voľbou pre prezentovanie značky Rimmel London. Okrem jej fenomenálneho úspechu modelky je aj talentovanou herečkou s úžasnou kariérou pred sebou a inšpirujúce mladou ženou s rozsiahlou fanúšikovskou základňou s viac ako 36 miliónmi návštevníkov na platformách sociálnych médií. Svoju novú spoluprácu so značkou Rimmel London komentuje: „Je mi cťou, že môžem spolupracovať so značkou Rimmel London. Práve táto značka bola prvá, s ktorou som sa stretla ako tínedžerka, keď som začínala s líčením. Som londýnske dievča a Rimmel skutočne zachytáva a reprezentuje mestský, kozmopolitný beauty štýl. „Johanna Businelli, marketingová riaditeľka Colour Cosmetics v Coty, hovorí:“ Cara Delevingnová je dokonalým stelesnením štýlovej značky Rimmel London. S jej odvážnym, moderným vzhľadom, divokým zmyslom pre módu a sebavedomým postojom, že pravá krása vychádza zvnútra, je Cara Delevingnová globálne obdivovaná pre svoju individualitu a sebavyjadrenia. Bude silným prírastkom tejto značky, inšpiráciou pre novú generáciu žien a zosobnením ďalšieho aspektu eklektického Londýna. „Montse Passolas, viceprezident globálneho marketingu značky Rimmel London, k tomu dodáva:“ Cara Delevingnová so svojim nápadným vzhľadom a jedinečným citom pre štýl skvele vystihuje podstatu Rimmel London. Vďaka svojmu ohromnému talentu a rebelskej povahe bude skutočnou inšpiráciou pre mladé ženy po celom svete. Cara Delevingnová je tiež veľmi aktívna na poli online a sociálnych médií, prostredníctvom ktorých môže Rimmel London komunikovať s kľúčovými zákazníkmi. Je ikonickou britskou veľvyslankyňou a fantastickým partnerom pre túto značku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.