ROYAL MARINA TURQUOISE je očarujúca a elegantná vôňa pre ženy – súťaž

Royal Marina Turquoise vás prenesie do sveta elegancie, pričom vyvolá obraz nádherných žiarivých modrých drahokamov a čistoty. Inšpirovaná kráľovským prepychom evokovaným pávími perami a sofistikovaným hodvábom, táto vôňa je pravým symbolom vznešenosti a majestátnosti.

Odráža rafinovanosť, krásu a sviežosť. Pár kvapiek Royal Marina Turquoise postačí k tomu, aby ste sa ocitli na veľkolepom bále zámku Versailles.

Marina_de_Bourbon_Royal_Marina_Turquoise_KVRoyal Marina Turquoise vás prenesie do sveta elegancie, pričom vyvolá obraz nádherných žiarivých modrých drahokamov a čistoty. Inšpirovaná kráľovským prepychom evokovaným pávími perami a sofistikovaným hodvábom, táto vôňa je pravým symbolom vznešenosti a majestátnosti.

Odráža rafinovanosť, krásu a sviežosť. Pár kvapiek Royal Marina Turquoise postačí k tomu, aby ste sa ocitli na veľkolepom bále zámku Versailles.

Flakón a balenie

Vzácny, harmonický a luxusný flakón zdobia motívy hladko zrezaných drahokamov, uprostred ktorých sa vyníma pečať Royal Marina. Korunovaný pôsobivým symbolom Fleur-de-Lys, symbolom francúzskych kráľov, flakón vyvoláva túžbu a dojem cenného pokladu. Priehľadné sklo odráža intenzitu a žiarivosť modrej farby vône.

Vonkajšie balenie vône Royal Marina Turquoise je výnimočne elegantné, skrášlené jemným dotykom pávích pier. Páv je symbolom moci, vznešenosti a rafinovanosti, nesie v sebe podobnú symboliku ako vzácna vôňa ukrytá vnútri balenia.

Vôňa

Royal Marina Turquoise je čistá a delikátna vôňa. Jej okúzľujúca farba vyjadruje jemnosť, ktorá vás prekvapí. Kompozíciu otvára pôvabná zmes zeleného jablka, broskyne a šťavnatých ovocných akordov zvýraznených sviežimi tónmi. Srdce uvoľňuje krásu konvalinky, jazmínu a magnólie. Santal, pižmo a vanilka v základe vnášajú do vône krémový dotyk vláčnosti. Royal Marina Turquoise je perfektným spojením modernosti a elegancie.

Pyramída tónov

Hlava: jablko, broskyňa, ovocný a svieži akord.

Srdce: jazmín, konvalinka, magnólia.

Základ: santal, pižmo, vanilka.

Súťaž! Milé dámy, FAnn a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž o nádhernú vôňu Royal Marina Turquoise. Súťažná otázka: Ako by ste charakterizovali túto novinku? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 10. apríla. Tri dámy sa môžu tešiť na výhru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.