Telové novinky od Collistar

Collistar_Sublime_Cream_Milk_PR_Zlozka.inddCOLLISTAR

SUBLIME MELTING CREAM AND SUBLIME MELTING MILK

Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu. Toto sú tiež základné kamene našej spoločnosti – usilujeme sa byť vizionármi. Telové novinky Sublime Melting Cream a Sublime Melting Milk nie sú žiadnymi výnimkami tohto pravidla: prvé dva špeciálne telové prípravky sú výsledkom prestížnej spolupráce medzi Collistar a univerzitou v Siene, a sú jednou z častí projektu Ti Amo Italia, ktorý sa zameriava na identifikáciu a využitie rastlín z talianskeho vidieka vo vzácnych kozmetických zloženiach.

Tento príbeh krásy sa odohráva celý v Taliansku a teraz sa stáva inšpiráciou dvojice luxusných elixírov venovaných suchej a veľmi suchej pokožke, ktorú posilní unikátnou kombináciou olejov z divého manga a maslovníka v pokrokovom zložení.

NEKONEČNE PRÍJEMNÉ NA POKOŽKE

Collistar_Sublime_Melting_Cream_400mlOšetrujúci telový krém a mlieko, ktoré označujeme za „božské“, pretože prinášajú ženám unikátny a intenzívny zmyslový zážitok. Ich čaro spočíva v mnohých aspektoch: v zložení využívajúcom energiu olejov z divého manga a maslovníka – výdatne hydratačných, zvláčňujúcich, regeneračných a podporujúcich pružnosť; produkty sú extra bohaté na esenciálne mastné kyseliny – kyselinu myristovú a laurovú – fytosteroly, tokoferoly a vitamín E; špeciálna je aj textúra produktov – krém je bohatší a výživnejší, mlieko je ľahšie a viac osviežujúce; oba sú však zárukou infúzie výhod pre pokožku; a napokon vôňa – delikátny buket pokožku obalí do jemnej kvetinovej esencie. Výsledkom je pôžitok, v okamihu vláčna, zamatová a zregenerovaná pokožka, po čase tiež lepšie vyživená, vitálnejšia a spevnená. Zloženie produktov vyvoláva v pokožke reťazovú reakciu – povzbudzuje tvorbu lipidov, posilňuje prirodzenú hydrolipidovú vrstvu, stimuluje vlastné procesy nápravy, chráni a regeneruje poškodenia v dôsledku voľných radikálov a UV žiarenia, predchádza známkam starnutia, vzniku vrások, regeneruje tkanivo, zanecháva pokožku spevnenú a plnú energie.

SUBLIME MELTING CREAM
vyživuje – napráva – regeneruje
pre veľmi suchú pokožku

Zmyselný, bohatý, ochranný dotyk: ideálny produkt pre veľmi dehydrovanú pokožku. Sublime Melting Cream má špeciálnu konzistenciu, ktorá je neuveriteľne vláčna, maslová, ale nie mastná. Výnimočne hladká textúra ošetruje pokožku bohatou výživou, pričom do nej preniká za pár sekúnd. Telový krém pre absolútny komfort: pokožka je v okamihu citeľne aj viditeľne vyhladená, vyživená, jemná a posilnená. V krátkom čase odhaľuje svoju prirodzenú krásu. Produkt navrhnutý pre veľmi suchú, dehydrovanú a málo vitálnu pokožku pôsobí ako šoková terapia v obdobiach, kedy túžite po obnove hydrolipidovej vrstvy, z ktorej vyplýva zlepšenie pružnosti a redukcia straty vody. Regeneračný nektár je určený na každodenné ošetrenie pokožky v takýchto obdobiach, pričom jeho absorpciu podporíte jemnou masážou. Pri aplikácii sa zamerajte na oblasti, ktoré sú extra drsné a vysušené.

Collistar_Sublime_Melting_Milk_400mlSUBLIME MELTING MILK
vyživuje – napráva – regeneruje
pre suchú pokožku

Ľahký a sofistikovaný zmyslový zážitok. Objatie, ktoré napojí pokožku a odhalí telo v jeho plnej kráse. Nové telové mlieko pre výživu, nápravu a regeneráciu – podobnú krému, ale ľahšiu. Okrem divého manga a oleja z maslovníka obsahuje hydratačný, výživný a zvláčňujúci jojobový olej. Ultra hladká textúra uľahčuje a spríjemňuje nanášanie. Bohaté a hladké mlieko nie je mastné, rýchlo sa absorbuje a pokrýva telo závojom vláčnosti, výživy a komfortu. Kedy ho treba použiť? Každý deň v obdobiach, kedy je pokožka vysušená a nevýrazná. Toto telové mlieko časom pôsobí aj ako prevencia ochabnutých partií.

ZLOŽENIE

Divé mango

Toto tropické ovocie dostalo názov podľa toho, že pripomína plody jedlého manga, hoci patrí do inej rodiny rastlín. Vyniká hydratačnou, zvláčňujúcou a upokojujúcou schopnosťou, a preto je ideálnou zložkou aj pre tú najsuchšiu a najcitlivejšiu pokožku. Chemickým zložením pripomína rastlinný olej a jeho hydratačná schopnosť bola posudzovaná meraním na rohovinovej vrstve. Výsledky merania pôsobenia oleja z divého manga v porovnaní s inými rastlinnými olejmi využívanými v kozmetike preukázali jeho mimoriadnu silu. Povrchový film, ktorý olej z divého manga zanecháva na pokožke, je vláčny, vypĺňa objem, chráni, a pritom nezanecháva mastné stopy.

Olej z maslovníka

Obsahuje množstvo regeneračných, upokojujúcich a výživných zložiek. Pochádza z dužiny v semiačkach maslovníka, ktorý rastie najmä v Afrike. Olej z maslovníka je označovaný aj za „ženské zlato“ a je vychýrený úžasnou upokojujúcou, výživnou a hydratačnou schopnosťou, vďaka ktorým je často využívaným v pleťovej a telovej starostlivosti. Africké ženy používajú olej z maslovníka na udržanie krásy, vláčnosti a mladistvosti: plody maslovníka sú v skutočnosti označované za ovocie zdravia a mladosti. Olej z maslovníka je tiež účinný antioxidant, chráni pleť a pokožku pred voľnými radikálmi pôsobiacimi zvonka. Antioxidačný účinok primárne zabezpečuje vitamín E, ktorý tento olej obsahuje spolu s vitamínmi A a D.

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.