MÁJOVÁ MELÓDIA LÁSKY OD ORIFLAME

C7_hlavna fotoVedeli ste, že mesiac máj je pomenovaný podľa gréckej bohyne plodnosti, ktorá sa nazýva Maia? V bežnom živote máj považujeme skôr za mesiac lásky, aj keď Valentín prináleží februáru. Prečo pre nás práve máj symbolizuje ten najkrajší cit, aký vôbec v živote môžeme zažiť? Možno preto, že piatemu mesiacu v roku bol pridelený smaragd a práve ten je emblémom lásky a úspechu, a možno preto, že vtáčiky ľúbezne štebotajú, slniečko krásne hreje a láska je takpovediac „vo vzduchu“. Či je to už tak, alebo onak, druhého mája sa začína v poradí siedma kampaň ORIFLAME nabitá energiou ako nikdy predtým.

Poďte si s nami prezrieť úžasné novinky z radov kvalitnej švédskej kozmetiky, ktorá vás nikdy nesklame. LÁSKA NA PRVÉ POUŽITIE Láska má mnoho podôb… Milujeme svoju rodinu, svojho partnera, svojho domáceho miláčika… Nadovšetko môžeme však milovať nielen živé bytosti, ale napríklad aj celkom obyčajný kozmetický produkt, ktorý robí náš život jednoduchším aj krajším. Milé dámy, pripravte sa na to, že do vašej zbierky absolútnych top produktov na pery pribudne čoskoro ešte jeden a stane sa 31949_Pink_Velourvašou jednotkou. Predstavujeme vám prvý tekutý rúž v našom portfóliu!   
Áno, je to tak. Výrazné líčenie s príchodom Tekutého rúžu na pery The ONE Lip Sensation Matte Mousse naberá celkom nový rozmer. Teraz môžete svoje pery rozmaznávať jediným ťahom, ktorý zabezpečí dokonalý efekt a perfektnú sýtu farbu, pričom máte na výber až z desiatich prekrásnych odtieňov. Rúž je spojením ľahučkej penovej konzistencie a trendy matného vzhľadu a báť sa nemusíte ani o zdravie svojich pier, pretože rúž obsahuje zvláčňujúce a vyživujúce zložky.  Tekutý rúž The ONE Lip Sensation Matte Mousse, kódy 31944 – 31957, uvádzacia cena 6,99 €, str. 2 – 3.
48518_3S čím idú ruka v ruke dokonalé pery? Predsa so zvodným pohľadom, ktorý nevyčaruje lepšie nič iné ako kvalitná špirála. Hneď niekoľko vám ako novinku ponúka naša mladistvá kolekcia Very Me. Čiernu Špirálu Very Me Extendalash už dôverne poznáte a vieme, že na ňu nedáte dopustiť. Teraz prichádza jej sestra v podobe Špirály Very Me Extend Colour, ktorá iba podčiarkne odvážne líčenie a dá za ním bodku zdravej extravagancie. Vyberte si zo sviežeho zeleného alebo elektrizujúceho modrého odtieňa a dajte svojim očiam nový look.
Špirála Very Me Extendalash, kód 26024. Špirála Very Me Extend Colour, modrá – kód 32563, zelená – kód 32564. Každá za 2,99 €, str. 16 – 17.
TIP ORIFLAME! K intenzívnej farbe, akú vašim perám dodá náš nový a historicky prvý tekutý rúž Lip Sensation, nepotrebujete už žiadne tiene ani iné prehnané líčenie. Upravte si obočie a použite maskaru. Ak chcete predsa len vytŕčať z radu, zvoľte jeden z odvážnejších odtieňov špirály, napríklad aj výraznú modrú!

NOVINKY KAMPANE 7 2. 5. 2016 – 22. 5. 2016

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.