Amway prináša na trh novú radu kozmetiky pre mužov HYMM

Amway nový rad pre pánov - HYMM - www.modernysvet.skTradičná značka zostáva, prichádza s ňou však nový design, vyššia kvalita, špecifické vône a ingrediencie. Výťažky z feniklu, mäty, aloe vera, šalvie, morských minerálov, to sú len niektoré z nich. Nový HYMM prináša jednoduchšiu a efektívnejšiu každodennú starostlivosť o pleť!

Rada HYMM je odporúčaná pre každodennú starostlivosť o pleť aj pokožku tela. Produkty celého radu obsahujú liečivé a ukľudňujúce výťažky z aloe vera a harmančeka, vitamínu E a zložky zaisťujúce hydratáciu. Okrem týchto zložiek je každý produkt tohto radu obohatený o účinnú zložku, ktorá je pre daný výrobok špecifická.

Celá kolekcia pánskej kozmetiky HYMM má sviežu, typicky pánsku vôňu, ktorá je odborníkmi popisovaná ako vyvážená kompozícia bergamotu, citrónu, jablka, grepfruitu s neskorým nástupom divokého čaju. Srdce vône je tvorené jemnými tónmi jasmínu, arómou vodnej konvalinky, cédrového dreva, machu a živice.

Rad HYMM obsahuje tieto produkty:

Gel na holenie, 150 ml
Priesvitný gél na holenie HYMM umožňuje dokonalé a priehľadné tvarovanie fúzov a odrastenejších strnísk aj dokonalé, hladké oholenie tváre. Gél obsahuje výťažky z feniklu, ktorý napomáha oholenú pokožku ukľudniť a zvláčniť. Gél je vybavený aj špeciálnou formulou zmáčadiel, ktorých úlohou je zmäkčenie fúzov pre ľahšie oholenie.

Balzam po holení, 100 ml
Ukľudňujúci, nemastný, silno hydratačný balzam po holení HYMM s osviežujúcou vôňou podtrhujúcou osobnosť každého muža. Balzam obsahuje liečivé výťažky z aloe vera, vitamín E a alantoin. Tieto zložky umožňujú dokonalé ukľudnenie, tonizáciu a hydratáciu pleti po holení a zároveň pokožku ošetria.

Dezodoračná gulička, 100 ml
Deoroll Hymm obsahuje výťažky z lístkov šalvie, ktoré dostanú nežiaduce potenie rýchlo pod kontrolu. Antibakteriálna zložka výťažku šalvie zabráni aj rozkladaniu potu, čím zamedzí vznik nepríjemného telesného pachu. Deodorant je priesvitný a rýchlo schnúci, na tele ani odeve preto nezanecháva žiadne biele či nažltlé škvrny. Prípravok neobsahuje soli hliníku, čo ošetrenej pokožke umožní voľné dýchanie.

Telový a vlasový šampón 2v1, 250 ml
Rýchla doba vyžaduje rýchle riešenia a prípravok 2v1 vlasový a telový šampón HYMM to umožňuje! Prípravok obsahuje výťažky z mäty a morské minerály, ktoré pokožku príjemne chladia, vypínajú a dodávajú jej sviežu vôňu. Vlasový a telový šampón telo aj vlasy dokonale umyje, vlasy ošetrí a pokožku tela príjemne osvieži.

Holiaci strojček
Kvalitný holiaci strojček HYMM umožňuje bezchybné odstránenie fúzov a vykreslenie tvárových kontúr v priebehu holenia. Holiaci strojček má protišmykovú úpravu a je vybavený päťčepeľovou hlavicou. Holiaci strojček ponúka aj tlačidlo PUSH pre rýchle prepínanie čepele. Žiletky sú doplnené hydratačnou páskou s výťažkom z aloe vera a vitamínom A. Táto páska umožňuje kĺzavosť žiletiek a zároveň sa o pleť v priebehu holenia stará. Bonus navyše je zastrihávač kotliet a fúzov, ktorý je chránený bezpečnostnou mriežkou.

Náhradné žiletky
Náhradné hlavice HYMM pre ľahké vymieňanie umožnia hladké oholenie aj úpravu niekoľkodenného strniska. Každá hlavica obsahuje päť žiletiek s gélovou páskou napustenou ukľudňujúcou a hydratačnou zmesou. Jedno rázová hlavica je určená pre opakované použitie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.