Ľudia vo všeobecnosti svoje ťažkosti s nohami podceňujú – súťaž

Mobivenal - Kata Brychtová - www.modernysvet.skTento fakt potvrdil aj minuloročný online prieskum[1], ktorého výsledkom bolo, že takmer každý druhý Slovák má ťažkosti s nohami, ale väčšina ich nerieši. Čísla boli priam alarmujúce, pretože až 46% z opýtaných trpí na pravidelnú bolesť nôh a 44% sa sťažuje na častý opuch nôh, pričom len 17% z nich rieši svoje ťažkosti užitím relevantného lieku alebo výživového doplnku. Prax teda ukazuje, že ľudia svoje nohy skôr skrývajú, než by im venovali potrebnú starostlivosť. A to bol hlavný podnet pre zrod aktuálneho rozhlasového spotu, v ktorom Katarína Brychtová odovzdáva svoju skúsenosť: „Dôležité podľa mňa je, že s Mobivenalom sa môžete spoľahnúť na nohy tak, ako ja. Pomáha mi a odporúčam ho ľuďom, ktorí veľa cestujú, sedia alebo stoja. Vaše nohy si zaslúžia Mobivenal!“

Nohy viac neskrývajte!

Pohľad na ubolené či opuchnuté nohy nemusí byť nepríjemný iba pre ich majiteľa/majiteľku, ale aj pre jeho/jej okolie. Prevencia a včasná starostlivosť sú dôležité, aby sa zabránilo neželaným (estetickým aj zdravotným) prejavom. Nohy potom nemusíte vedome skrývať.

Ťažké nohy si zaslúžia Mobivenal micro!

Mobivenal je v súčasnosti najpredávanejší výživový doplnok s obsahom mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu. Hlavnými zložkami výživových doplnkov Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple sú mikronizovaný a čistený diosmín s hesperidínom.  Mobivenal micro je navyše obohatený o 30 mg escínu v jednej tablete, pričom escín napomáha znižovať pocit ťažkých nôh a dobrej cirkulácii krvi v drobných cievach. Viac informácií o výživových doplnkoch nájdete na stránke www.mobivenal.sk, alebo na Facebook stránke Mobivenal: https://www.facebook.com/mobivenal/

[1] Prieskum s názvom „Starajú sa Slováci o svoje nohy?“ sa uskutočnil prostredníctvom sociálnej siete Facebook sa uskutočnil v mesiacoch marec a apríl 2015, do ktorého sa zapojilo 382 Slovákov vo veku 24 až 65 rokov.

Súťaž! Milé dámy, Mobivenal a portál moderný svet pre tri z vás pripravili súťaž o výrobky. Súťažná otázka: Čo obsahuje tento výživový doplnok? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 18.júna 2016.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.