Pre vlasy, ktorých sa túžite dotýkať – súťaž

Trojica noviniek v rade NUTRITIVE!
Teraz v novom balení, s novými produktmi pre extrémne suché a scitlivené vlasy aj s novou službou v salóne.


Vyskúšajte rad, na ktorú nedá dopustiť ani známa herečka JANUARY JONES.  

Výnimočná vyživujúca starostlivosť pre suché až extrémne suché a scitlivené vlasy. Dodá každému vlasovému vláknu výživu na mieru a vlasy získajú odolnosť voči suchosti. Ohromná poddajnosť. Zamatový dotyk. Oslnivý lesk.

Kerastasekerastase-nutritive1. NUTRITIVE – OBĽÚBENÁ SÉRIA DNES V NOVOM BALENÍ

Rada NUTRITIVE je jednou z historicky prvých radov KÉRASTASE. Priniesla na trh množstvo inovácií a nie je prekvapením, že sa stáva prvou lastovičkou v rade premien balení produktov KÉRASTASE. Prináša sofistikované farby so saténovým odleskom a luxusným zlato-strieborným lemovaním, elegantný ženský tvar a vďaka obsahu 25% recyklovaných materiálov použitých pri výrobe je tak aj šetrnejšia k životnému prostrediu.

2. NUTRITIVE MAGISTRAL

Vyživujúca starostlivosť pre normálne až silné, extrémne suché a scitlivené vlasy

Kerastase Nutritive MagistralVýnimočný vyživujúci rad NUTRITIVE MAGISTRAL ponúka produkty, ktoré vám vrátia radosť z dotyku vlasov. Obstará vyživujúcu starostlivosť pre normálne až silné, extrémne suché a scitlivené vlasy, ktoré sa pri česaní často zacuchávajú od korienkov až po končeky.

Každému vlasovému vláknu dodá výživu, vďaka ktorej vlasy získajú odolnosť. Vlasy budú lesklé, zamatové a na dotyk hebké.

NOVINKA!

Crema MAGISTRAL

Vyživujúci denný krém pre normálne až silné, extrémne suché a scitlivené vlasy

Textúra NUTRI-BALM: krémový biely balzam, ktorý sa roztopí na vlasoch a prenikne do dĺžok. Vlas dokonale obalí až po končeky. Uhladzuje, dodáva lesk a zvláčňuje.

• Intenzívna výživa s dotykom ľahkosti

• Vláčne, pružné a lesklé vlasové vlákno

• Ochrana pred teplom

POUŽITIE:

Aplikujte na umyté, uterákom vysušené vlasy pred fénovaním. Vmasírujte do dĺžok a končekov. Neoplachujte. Vlasy si vyfúkajte.

Môžete aplikovať aj do suchých vlasov ako posledný dotyk, alebo podľa potreby pred i po fénovaní.

TIP: V prípade silných extrémne suchých vlasov pred fúkaním aplikujte NECTAR Thermique, po fúkaní do suchých vlasov naneste crema MAGISTRAL. Pozrite si aj video: https://www.youtube.com/watch?v=P_dozal4-GA

HOVORTE DOTYKOM VLASOV!

3. SLUŽBA v salóne – PROTOCOL IMMUNITÉ

Prvá služba pre vlasy odolné proti suchosti pre suché až scitlivené vlasy.

•       personalizovaná – Možnosť namiešania na mieru pre rôzne úrovne suchosti

•       Hĺbková – starostlivosť preniká až po úroveň kortexu

•       Dlhodobá – zostáva vo vlasoch po dobu 3 umývania

•       Zamatový dotyk NUTRITIVE a oslnivý lesk

Pre ešte viditeľnejšie efekt kombinujte NUTRITIVE MAGISTRAL so službou PROTOCOL IMMUNITÉ.

Salóny, kde túto službu a produkty ponúkajú, nájdete na KÉRASTASE SALON LOKÁTORU- https://www.facebook.com/kerastase.czech/app/704139766263694/

Súťaž! Milé dámy, Loréal a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž o Kérastase Nutritive Magistral. Na jednu z vás čaká pekný balíček. Súťažná otázka: Pre aký typ vlasov je určený tento produkt? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 30.júna.

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.