Vychutnajte si dovolenku po svojom

S pribúdajúcimi teplotami sa čoraz častejšie vynára otázka kam na dovolenku. Niektorí strávia horúce dni na pieskových plážach pri mori, iní zvolia prechádzky Slovenskom alebo návštevu európskych metropol. V každom jednom prípade však platí, že s plným žalúdkom si vychutnáte dovolenku s ešte väčším úsmevom na perách. Okúsiť miestnu gastronómiu je iste jedno z pravidiel návštevy nových miest. Ale vlčí hlad vás môže prekvapiť kedykoľvek. A lepšie než hľadať najbližší obchod či reštauráciu je vopred sa na takúto situáciu pripraviť.

Na horách

Naše veľhory lákajú rok čo rok čoraz viac turistov nielen zo zahraničia, ale i zo Slovenska. Energiu potrebnú na dosiahnutie končiara si okrem vysokohorských chát môžete ľahko doplniť rýchlymi pochúťkami, ktoré sa vám jednoducho zmestia do ruksaka k fľaši s vodou a náhradnému oblečeniu a pršiplášťu. Pripravte si na cestu dobrotu z lahodných nátierok jemnej konzistencie a rôznorodých chutí od spoločnosti NOVOFRUCT SK. Tradičná slovenská chuť vysokej kvality ponúka množstvo lahodných variácii, s ktorými sa vám oplatí vybrať na výlet. Pre milovníkov jemných chutí je tu Zámocký extra krém a tí, ktorí si radi vychutnajú plnú štipľavú chuť jedla, musia vyskúšať Zámockú čertovskú hrianku. Dochuťte reďkovkou, vňatkou a výdatná desiata na cesty je na svete.

Novofruct Ovko - www.modernysvet.skPri mori

Kroky mnohých slovenských rodín povedú v letných mesiacoch aj do Chorvátska. Miestne krčmičky a reštaurácie ponúkajú bohatý gastronomický zážitok. Ale čo hlad, ktorý sa vám určite pripomenie cestou na dovolenku? Alebo raňajky, ktoré čím rýchlejšie absolvujete, tým rýchlejšie sa môžete ísť slniť na pláž? A čo tak absolvovať raňajky cestou k lehátku? S ovocným pyré v štyroch rôznych príchutiach (jablko, hruška, Premium paradajková omáčka s bazalkou 350g - www.modernysvet.skzáhradná zmes a jablko s broskyňou) a v praktickom balení žiadny problém. Pre malých sú zas určené OVKO kapsičky. Ovocie ukryté v kapsičkách ponúka tri trojkombinácie, a to jablko, karotka a banán, jablko, slivka a banán a jablko, banán a broskyňa. Navyše obsahuje vitamín C a prírodné cukry. Praktické balenie si vychutnajú deti naozaj jednoducho. Bezpečné a ľahké balenie sa vašim ratolestiam nerozbije ani nevyleje. Vďaka znovu uzatvárateľnému uzáveru si ho môžu dopriať najmenší kedykoľvek počas dňa, či už na desiatu, po obede alebo na olovrant. Spapať sa dá priamo z balenia bez použitia lyžičky. Rýchla a chutná dobrota v praktickom balení sa papá jednoducho bez lyžičky a neostáva po nej sklený odpad.

Ak uprednostníte varenie na dovolenke pred návštevami reštaurácií, vyskúšajte hotové paradajkové omáčky. Príprava chutného obeda vám potrvá iba niekoľko minút a vy sa môžete ďalej venovať iným aktivitám. Štyri rôzne varianty týchto omáčok prinesú do každého vášho pokrmu inú chuť, ktorú určite ocenia všetci milovníci Talianska a nielen tí. Vyskúšajte Zámockú, Boloňskú, Arrabiatu či paradajkovú omáčku s bazalkou.

V meste či na záhrade s priateľmi

Stráviť leto doma na vidieku či v meste má tiež svoje čaro. V mestách si môžete vychutnať zaujímavé podujatia či koncerty alebo prechádzky centrom. Dedina zas ponúka neopakovateľný pokoj a priestor na grilovačky či opekačky s priateľmi. Večer s blízkymi okolo grilu s gitarou na kolene predstavuje pre niekoho ideálne strávený prázdninový večer. A keďže leto je aj o objavovaní nových chutí, vyskúšajte dochutiť ugrilované špeciality koreninovou štipľavou nátierkou Čertovka, ktorá pošteklí všetky vaše chuťové bunky. Viac na www.novofruct.sk alebo si vychutnajte prípravu dovolenky bez starosti a objednajte si dobroty na cesty cez www.eshop.novofruct.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.