Ako vyčariť dokonale krásne oči?

Oči sú vraj zrkadlom duše. Navyše, mnohé výskumy potvrdzujú, že sú presne tou črtou, ktorá ako prvá pritiahne pozornosť opačného pohlavia. Vďaka trom novým produktom od značky Dermacol teraz môžu byť vaše oči ešte výraznejšie a opticky väčšie, riasy doslova neprehliadnuteľné riasy a obočie dokonale vytvarované.

Dermacol UltraTech riasenka  - www.modernysvet.skOči sú vraj zrkadlom duše. Navyše, mnohé výskumy potvrdzujú, že sú presne tou črtou, ktorá ako prvá pritiahne pozornosť opačného pohlavia. Vďaka trom novým produktom od značky Dermacol teraz môžu byť vaše oči ešte výraznejšie a opticky väčšie, riasy  doslova neprehliadnuteľné riasy a obočie dokonale vytvarované.

 

Bílá Kajalová tužka na očiOtvorte svoj pohľad

Kto by si neprial väčšie, jasnejšie a výraznejšie oči? Skúste si ich vyčarovať s našou bielou kajalovou ceruzkou DERMACOL WHITE KOHL PENCIL, ktorá má vysoko kryciu krémovo bielu farbu, je vodoodolná a dlhotrvácna. Krémová textúra má výbornú priľnavosť a krytie. Je oftalmologicky testovaná a vhodná aj na líčenie „inner-rim“ („waterline“), teda linky vo vnútri oka.  Neobsahuje konzervačné prísady ani iné minerálne oleje.

Tip: Bielu ceruzku možno použiť aj ako bázu pod očné tiene. Ako na to? Prejdite ceruzkou niekoľkokrát po očnom viečku a farbu rozotrite prstom či štetcom, následne naneste tiene. Získajú výraznejšiu a sýtejšiu farbu a zároveň vydržia dlhšie!

Biela kajalová ceruzka na oči Dermacol White Kohl Pencil  3,79 eur

UltraTech řasenkaOslnivý objem a maximálne predĺženie bez zaťaženia rias

Vyčarujte si neprehliadnuteľné riasy s novou riasenkou DERMACOL ULTRATECH MASCARA. Vašim mihalniciam dodá krásny tvar a ultra predĺženie. Ultra pružná kefka zachytáva jednu riasu po druhej a perfektne ich oddeľuje. Krátke štetinky na kefke umožňujú presnú aplikáciu hmoty tak, aby riasy pôsobili plnším a objemnejším dojmom. Textúra je vyvinutá presne pre tento typ aplikátora, vďaka čomu dosiahnete správy tvar a predĺženie rias bez hrudiek a rozmazávania.

Tip: Kefkou 3-4 krát  pomaly  prejdite  korienkov rias až po ich končeky.

Riasenka pre dokonale definované a predĺžené riasy Dermacol UltraTech Mascara 7,69 eur / čierna

Powder-EYEBROW-SHADOW-06-KOMP-02Vykreslite svoje obočie do dokonalosti

Pri vytváraní dokonalého a neodolateľného pohľadu nezabúdajte ani na dokreslenie a zvýraznenie obočia, ktoré je prirodzeným orámovaním tváre.

S naším novým automatickým púdrovým tieňom na obočie DERMACOL POWDER EYEBROW SHADOW je to vďaka praktickému a presnému aplikátoru naozaj hračka. Líčenie púdrovým tieňom dodáva obočiu dlhotrvácny, prirodzený vzhľad a pohodlná aplikácia je oveľa jednoduchšia ako vykreslenie ceruzkou. Tiene sú vodoodolné oftalmologicky testované. Praktické kompaktné balenie je vhodné do každej kabelky.

Tip: Praktická a ľahko ovládateľná ceruzka s kužeľovitým aplikátorom naberie optimálne množstvo púdrového tieňa a umožní tak veľmi jednoducho vykresliť presnú líniu vášho obočia. Púdrový tieň aplikujte od vnútorného oblúka obočia smerom von a podľa potreby nanášajte viac vrstiev.

Púdrový tieň na obočie DERMACOL POWDER EYEBROW SHADOW 7,69 eur / v troch prirodzených odtieňoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.